Zamknij

"Birds of Paradise": Nowy film Amazona zachwyci fanów "Czarnego łabędzia" [ZWIASTUN]

13.09.2021 17:04
Birds of Paradise Amazon Prime Video
fot. materiały prasowe Amazon Studios/Amazon Prime Video

"Birds of Paradise" to nowy film Amazon Prime Video, którego zwiastun przywodzi na myśl słynnego "Czarnego łabędzia" z Natalie Portman i Milą Kunis.

"Birds of Paradise" trafi na Amazon Prime Video jeszcze tej jesieni. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun filmu, w którym Diana Silvers ("Siły kosmiczne") i Kristine Froseth ("The Society") wcielają się w dwie rywalizujące ze sobą baletnice, które łączy naładowana skrajnymi emocjami więź.

Zobacz także

"Birds of Paradise": Nowy film Amazona dla fanów "Czarnego łabędzia" [ZWIASTUN]

Jeśli podobał Wam się film "Czarny łabędź", możecie być pewni, że "Birds of Paradise" przypadnie Wam do gustu. Nowy film Amazona opowiada o Kate Sanders - ambitnej i utalentowanej baletnicy z Virginii, która próbuje wybić się z nizin na szczyt. Dzięki zdobytemu stypendium, dostaje się do prestiżowej szkoły baletowej w Paryżu. Tam poznaje piękną i tajemniczą Marine Durand, która niedawno straciła brata i zarazem swojego tanecznego partnera. Dziewczyny zaczyna łączyć relacja pełna emocji, rywalizacji i erotycznego napięcia, która będzie musiała zakończyć się dramatycznie. Tylko jedna z nich ma bowiem szanse na kontrakt w Narodowej Operze w Paryżu. Obie są w stanie zaryzykować wszystko, by go zdobyć. 

"Birds of Paradise" - Kiedy premiera na Amazon Prime Video?

Reżyserką filmu jest Sarah Adina Smith ("Legion", "Szukając Alaski", "Hanna"). W główne role wcielają się wspomniane już Diana Silvers i Kristine Froseth, którym na ekranie towarzyszyć będą Stav Strashko, Jacqueline Bisset, Nassim Lyes, Caroline Goodall, Roger Barclay i Solomon Golding. Film powstał na podstawie książki A.K. Small pt. "Bright Burning Stars". Premiera "Birds of Paradise" została zapowiedziana na 24 września 2021 roku.

RadioZET.pl/Amazon Prime Video