Zamknij

Gwiazdor "Teneta" na pierwszym zdjęciu z nowego thrillera Netflix. O czym jest "Beckett"?

10.05.2021 07:50

Netflix zaprezentował zdjęcie z thrillera "Beckett". Widzimy na nim Johna Davida Washingtona - gwiazdora ostatniej produkcji Christophera Nolana pod tytułem "Tenet".

Tenet - JOHN DAVID WASHINGTON - kadr z filmu
fot. Album Online/East News

Platforma Netflix opublikowała w sieci zdjęcie z nadchodzącego thrillera "Beckett" z Johnem Davidem Washingtonem w roli głównej. O czym jest film?

"Beckett" - John David Washington na zdjęciu z filmu Netflix

"Tenet" czyli ostatni jak na razie film Christophera Nolana trafił do kin podczas pandemii koronawirusa, więc nie odniósł takiego sukcesu, jak zakładano. Obostrzenia nie były jednak jedynym czynnikiem wpływającym na odbiór produkcji. Wielu krytyków jest zgodnych, że "Tenetowi" daleko do innych, o wiele lepszych tytułów reżysera. Nie zmienia to jednak faktu, że dzięki filmowi John David Washington stał się międzynarodową gwiazdą.

Swój status będzie miał okazję podtrzymać dzięki thrillerowi "Beckett". Na Twitterze poświęconemu filmom oryginalnym platformy Netflix, pojawiło się pierwsze zdjęcie z nadchodzącego filmu. Oto jak się prezentuje zapowiedź. 

W "Beckettcie" oprócz Washingtona zobaczymy też gwiazdę "Tomb Raidera" Alicię Vikander, znanego z "Predatora" Boyda Holbrooka oraz Vicky Krieps. Reżyserem filmu jest natomiast Ferdinando Cito Filomarino, a za produkcję odpowiada znany z "Tamtych dni, tamtych nocy" i "Suspirii" filmowiec Luca Guadagnino.

"Beckett" - kiedy premiera na Netflix?

W thrillerze "Beckett" grany przez Washingtona bohater zostanie wplątany w niebezpieczny spisek podczas wakacji w Grecji. Na czym polega intryga? W co zostanie zamieszany protagonista? Tego dowiemy się niebawem. "Beckett" trafi na Netflix latem 2021 roku, a konkretnie w sierpniu. Fani dreszczowców mają więc na co czekać.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Twitter/Netflix