Zamknij

"Bartkowiak": Gwiazdor "Miasta 44" w nowym polskim filmie Netflixa. Kiedy premiera? [ZWIASTUN]

01.07.2021 12:03
Bartkowiak Netflix
fot. materiały prasowe Netflix

"Bartkowiak" to nowy polski film Netflixa, ukazujący losy profesjonalnego zawodnika MMA, którego życie wywraca się do góry nogami. W roli głównej Józef Pawłowski ("Miasto 44").

Netflix w marcu 2021 roku ogłosił aż 9 nowych polskich produkcji oryginalnych. Jedną z nich jest "Bartkowiak", debiut reżyserski Daniela Markowicza, który trafi na platformę już w lipcu 2021. O czym opowiada nowa produkcja Netflixa i kiedy dokładnie odbędzie się jej premiera? Prezentujemy zwiastun, opis i datę premiery filmu "Barkowiak".

"Bartkowiak": Netflix zaprasza na swój nowy polski film [ZWIASTUN]

Głównym bohaterem filmu jest profesjonalny zawodnik MMA - Tomek Bartkowiak (Józef Pawłowski). Zdyskwalifikowany w walce o mistrzostwo, postanawia zniknąć i odmienić swoje dotychczasowe życie z dala od wszystkiego, co znał do tej pory. Wszystko zmienia jednak rodzinna tragedia. Po wypadku samochodowym, w którym ginie brat Tomka, młody zawodnik musi przejąć rodzinny klub nocny, gdzie szybko odkrywa, że śmierć jego brata nie była przypadkowa. By dojść do prawdy, wkracza w groźny świat przestępczy. Towarzyszy mu w tym córka jego byłego trenera (Zofia Domalik).

Zobacz także

"Bartkowiak" - Kiedy premiera na Netflix?

"Bartkowiak" to debiut reżyserski Daniela Markowicza, producent filmów "Gorzko! Gorzko!" i "Diablo. Wyścig o wszystko". Za jego produkcję odpowiada studio Lightcraft. Jak można było już dostrzec w zwiastunie, w obsadzie - poza Pawłowskim i Domalik - znalazły się takie gwiazdy, jak Szymon Bobrowski, Bartłomiej Topa, Janusz Chabior, Damian MajewskiDanuta StenkaAntoni PawlickiRafał Zawierucha oraz Jan Frycz

Premiera filmu "Bartkowiak" już 28 lipca 2021 - tylko na Netflix!

RadioZET.pl/Netflix