Zamknij

„BIGBUG“: pełny zwiastun filmu o buncie maszyn od twórcy „Amelii“ [WIDEO]

13.01.2022 13:33

„BIGBUG“: twórca „Amelii“ w prześmiewczy sposób opowie o buncie maszyn. Czego dowiedzieliśmy się z pełnego zwiastuna nowego filmu Netflixa? Kiedy premiera?

BIGBUG - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Netflix

BIGBUG” to nowa propozycja filmowa platformy streamingowej Netflix. „Bigbug” to komedia science-fiction, w przerysowany sposób opowiadająca o buncie maszyn. W świecie przyszłości ludzie są nadmiernie przywiązani do swoich urządzeń elektronicznych. Kiedy dochodzi do nietypowej awarii i maszyny buntują się przeciwko ludziom, zaczyna się chaos. Mieszkańcy Ziemi zostają odseparowani i zamknięci w swoich domach, a roboty przejmują kontrolę nad światem. Czy w takiej sytuacji dla ludzkości jest jeszcze nadzieja?

Zobacz także

„BIGBUG” – pełny zwiastun komedii science-fiction

Film reklamowany jest następującym zwiastunem:

„BIGBUG – twórcy i obsada

Reżyserem filmu jest Jean-Pierre Jeunet, twórca „Delicatessen”, „Obcy: Przebudzenie” czy nominowanej do Oscara „Amelii”. Jeunet napisał scenariusz razem ze swoim stałym współpracownikiem Guillaumem Laurantem, a na ekranie zobaczymy plejadę francuskich i światowych gwiazd. W filmie wystąpili bowiem tacy aktorzy i aktorki jak: Elsa Zylberstein, Isabelle Nanty, Stéphane De Groodt, Claude Perron, Youssef Hajdi, Claire Chust, François Levantal, Alban Lenoir, André Dussollier, Marysole Fertard czy Hélie Thonnat.

loader

„BIGBUG” – kiedy premiera? 

Premiera filmu przewidziana jest na 11 lutego. Tego dnia produkcja zawita na platformie Netflix.

Czytaj także: "Jak poznałam waszego ojca": nowa zapowiedź serialu z Hilary Duff [WIDEO]

RadioZET.pl.informacja prasowa Netflix/YouTube