Zamknij

"Armia złodziei" z oficjalną datą premiery. Kiedy zobaczymy prequel "Armii umarłych"? [WIDEO]

24.08.2021 11:41

"Armia złodziei" ponownie przeniesie nas do netflixowego uniwersum, stworzonego przez Zacka Snydera. Kiedy odbędzie się premiera prequela "Armii umarłych"? Poznaliśmy datę debiutu i mamy dobre wieści.

"Armia złodziei" z oficjalną datą premiery. Kiedy zobaczymy prequel "Armii umarłych"? [WIDEO]
fot. materiały prasowe Netflix

"Armia złodziei" to prequel głośnej produkcji Zacka Snydera, będącej swoistym połączeniem filmu o zombie z heist movie. W trakcie seansu przyjdzie nam śledzić losy jednego z głównych bohaterów oryginału - Dietera. Wreszcie, po tygodniach oczekiwań, poznaliśmy dokładną datę premiery.

loader

"Armia złodziei": Zack Snyder ujawnił datę premiery

Akcja filmu rozgrywać się będzie w tym samym uniwersum, co "Armia umarłych", tuż przed wybuchem epidemii zombie. Dieter, małomiasteczkowy kasjer, zostanie wciągnięty w przygodę swojego życia, za sprawą tajemniczej kobiety, która zrekrutuje go do ekipy przestępców najbardziej poszukiwanych przez Interpol. Ich zadaniem będzie zorganizowanie serii napadów na najlepiej zabezpieczone sejfy w Europie. Czy uda im się dokonać (na pozór) niemożliwego? Przekonamy się jesienią.

Premierę "Armii złodziei" wyznaczono na 26 października 2021 roku. W roli głównej powróci Matthias Schweighöfer, który skradł serca widzów swoim występem w "Armii umarłych". Na ekranie towarzyszyć mu będą między innymi: Nathalie Emmanuel (gwiazda "Gry o tron" oraz serii "Szybcy i wściekli"), Guz Khan, Ruby O. Fee, Stuart Martin i Jonathan Cohen.

Schweighöfer odpowiada również za reżyserię. Scenariusz napisał zaś Shay Hatten, pracujący wcześniej przy "Armii umarłych". Zack Snyder pełnił tym razem funkcję producenta.

RadioZET.pl/Collider.com