Zamknij

"Aquaman 2": Jason Momoa doznał wielokrotnych obrażeń na planie filmu. Aktor musi przejść operację

21.10.2021 09:06
Aquaman - Jason Momoa - kadr z filmu
fot. FaceToFace/REPORTER

Jason Momoa nie ma szczęścia na planie "Aquamana 2". Gwiazdor zdradził, że doznał wielu poważnych obrażeń podczas kręcenia filmu. Jedno będzie skutkowało operacją.

Fani produkcji na podstawie komiksów DC czekają na drugą część "Aquamana". W króla podwodnego świata ponownie wcieli się Jason Momoa. Aktor wyznał, że podczas zdjęć do sequela mocno się poturbował. Jedno z obrażeń będzie wymagało nawet operacji.

"Aquaman 2": Jason Momoa odniósł poważne obrażenia na planie filmu

Wytwórnia Warner Bros. stara się gonić Marvel Studios swoim własnym superbohaterskim uniwersum. Należy do niego seria "Aquaman", opowiadająca o solowych przygodach członka Ligi Sprawiedliwości. Wcielający się w podwodnego herosa Jason Momoa opowiedział o wypadkach, do których doszło ostatnio na planie drugiej części filmu.

Momoa był ostatnio gościem w talk-show Ellen Degeneres. Rozmowa dotyczyła nowej "Diuny", w której aktor wciela się w jedną z głównych ról. Prowadząca zapytała również o niedaleką przyszłość, czyli zbliżający się film "Aquaman and the Lost Kingdom", w którym Momoa ponownie wcieli się w tytułowego bohatera. Gwiazdor zdradził, że na planie doznał poważnych obrażeń ciała.

Starzeję się, to się stało. Trochę rozwaliłem sobie oczy, właśnie coś mi tam wpadło, co mi je pocięło i muszę mieć operację. Dostałem przepukliny, pogruchotałem sobie żebra. Trochę się poturbowałem. Ale to będzie świetny film, pokochacie go.

Okazało się, że najpoważniejszym obrażeniem, którego doznał Momoa jest uszkodzenie rogówki. Na szczęście aktor jest w stanie normalnie widzieć. Jego stan będzie jednak wymagał interwencji lekarzy.

Podczas rozmowy z Degeneres 42-letni Momoa zdradził, że w swojej karierze nie było filmu, w którym obyłoby się bez kontuzji. Aktor nadal kocha jednak to, co robi, a każde kolejne przedsięwzięcie wywołuje u niego podekscytowanie, które często prowadzi do wypadków na planie, ponieważ gwiazdor zapomina, ile ma lat. Miejmy nadzieję, że pozostałe dni zdjęciowe na planie filmu "Aquaman and the Lost Kingdom" obejdą się bez kolejnych wypadków.

"Aquaman 2": kiedy premiera?

Film "Aquaman and the Lost Kingdom" trafi do kin 16 grudnia 2022 roku. Na razie fabuła produkcji jest owiana tajemnicą. Oprócz Momoy w obsadzie figurują Amber Heard, Patrick Wilson, Dolph Lundgren, Yahya Abdul-Mateen II oraz Temuera Morrison.

RadioZET.pl/YouTube/The Ellen DeGeneres Show