Zamknij

Gwiazda Marvela zdradziła, co stanie się w filmie "Ant-Man i Wasp 3". Powróci jeden ze złoczyńców

Sergiusz Kurczuk
24.05.2021 13:15

Gwiazda Marvela - Evangeline Lilly zaspoilerowała trzecią część serii "Ant-Man i Wasp". Post zniknął z Instagrama, ale w internecie nic nie ginie. Co zdradziła aktorka?

Ant-Man i Wasp - Evangeline Lilly, Paul Rudd - kadr z filmu Marvela
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Evangeline Lilly zaliczyła wpadkę na Instagramie. Zamieściła zdjęcie, które zdradziło, jak rozpocznie się nadchodząca kontynuacja serii "Ant-Man i Wasp". Co było na usuniętej fotografii?

"Ant-Man i Wasp 3" - znany złoczyńca w trzeciej części filmu Marvela?

Przyszłość produkcji Marvel Studios jest objęta tajemnicą. Twórcy zdradzają tylko przemyślane wcześniej informacje, by trzymać widzów w niepewności do ostatniej chwili. Dotyczy to każdego tytułu. Również nadchodzącego filmu "Ant-Man i Wasp: Quantumania". Okazuje się jednak, że czasem trudno uniknąć niepożądanych spoilerów.

Jak podaje serwis Comicbook.com, na Instagramie wcielającej się w Hope Van Dyne/Wasp aktorki, pojawiło się zdjęcie scenariusza do trzeciej części "Ant-Mana i Wasp". Pozornie fotografia nie zdradza niczego poza tytułem filmu. Jednak w hasztagach pojawiło się nazwisko Coreya Stolla - aktora, który w pierwszej części serii wcielał się w głównego antagonistę - Yellowjacketa. Fani uznali, że aktorka nieświadomie zdradziła, iż Stoll powróci do swojej roli w trzeciej części filmu.

Coś musi być na rzeczy, bo zdjęcie zniknęło z Instagrama Lilly. W internecie jednak nic nie ginie. Po sieci krążą print screeny postu gwiazdy Marvela, na których widać nazwisko odtwórcy Darrena Crossa. Po tym, jak kostium Yellowjacketa uległ awarii podczas walki z Ant-Manem w pierwszej części filmu, niewykluczone, że złoczyńca trafił do Quantum Realm - miniaturowego wymiaru, w którym wiele lat spędziła matka Hope - Janet.

"Ant-Man i Wasp: Quantumania" - kiedy premiera?

Jeśli Yellowjacket rzeczywiście żyje w Quantum Realm, prawdopodobnie nie jest jedynym mieszkańcem maleńkiego świata. Fani podejrzewają, że właśnie tam mieszka nowy antagonista - Kang Zdobywca, w którego wcieli się Jonathan Majors. W pozostałych rolach zobaczymy Paula Rudda, Evangeline Lilly, Michaela Douglasa, Michelle Pfeiffer i Kathryn Newton. Film w reżyserii Peytona Reeda trafi do kin 17 lutego 2023 roku.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Comicbook.com