Zamknij

„Annette“ – film w polskich kinach tego samego dnia, co jego światowa premiera na festiwalu w Cannes

24.06.2021 16:41

„Annette“ – musical Leosa Caraxa, który otworzy tegoroczny festiwal filmowy w Cannes, zadebiutuje w ponad 100 polskich kinach tego samego dnia, co jego światowa premiera na Lazurowym Wybrzeżu. Informację podał właśnie polski dystrybutor – Gutek Film.

Annette - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Gutek Film

„Annette“ to musical z udziałem Adama Drivera i Marion Cotillard, który otworzy tegoroczny festiwal filmowy w Cannes. Właśnie dowiedzieliśmy się, że film trafi do polskich odbiorców tego samego dnia, co jego światowa premiera podczas prestiżowej imprezy. Jest to sytuacja bez precedensu i prawdziwy prezent dla kinomanów.

„Annette“ – zwiastun

Film reklamowany jest następującym zwiastunem:

„Annette” – w dniu światowej premiery w ponad 100 kinach w Polsce

Informacja o specjalnych pokazach przedpremierowych filmu, pojawiła się właśnie w mediach społecznościowych polskiego dystrybutora – Gutek Film. Wedle podanych informacji, film trafi do ponad 100 kin w Polsce, w tym do multipleksów największych sieci – Cinema City, Multikino i Helios, a także do kin studyjnych. Prawdziwe święto kinomanów.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Annette” – kiedy oficjalna premiera w Polsce?

Film pojawi się w regularnej kinowej dystrybucji od piątku 16 lipca, czyli w dniu ogłoszenia zwycięzców tegorocznego festiwalu.

Czytaj także: Joaquin Phoenix w nowym filmie twórcy „Midsommar. W biały dzień“