Zamknij

Anne Heche nie żyje. Gwiazda miała 53 lata

Anna Skalik
12.08.2022 21:23

Zmarła Anne Heche po tygodniu od wypadku, w którym doznała licznych obrażeń. Informację o śmierci gwiazdy przekazała w mediach społecznościowych przyjaciółka zmarłej gwiazdy - Nancy Davis.

Anne Heche
fot. Invision/Invision/East News

Nie żyje Anne Heche. Słynna amerykańska aktorka przed tygodniem doprowadziła do dramatycznego wypadku, w wyniku którego doznała olbrzymich poparzeń. Trafiła do szpitala w stanie krytycznym. Dziś do mediów trafiły wieści, że lekarze nie spodziewają się, by gwiazda przeżyła. Teraz serwis TMZ potwierdził, że aktorka została odłączona od aparatury podtrzymującej życie. Nie podano żadnych szczegółów z tym związanych. Wcześniej w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że planowane jest uroczyste pożegnanie Anne Heche.

Informację o śmierci Anne Heche już kilka godzin temu zamieściła Nancy Davis - przyjaciółka aktorki. W swoim wpisie nie kryje wzruszenia. Moje serce jest złamane - mówi.

Niebo ma nowego Anioła. Moja kochająca, miła, zabawna, ujmująca i piękna przyjaciółka Anne Heche poszła do nieba. Będę za nią strasznie tęsknić i będę cieszyć się wszystkimi pięknymi wspomnieniami, które dzieliłyśmy. Anne była zawsze najmilszą, najbardziej troskliwą osobą, która zawsze wydobywała ze mnie to, co najlepsze. Była bardzo wspierająca we wszystkim, co mogła zrobić, aby pomóc. Zawsze była chętna do pomocy, gdy wiedziała, że może wnieść coś swoim czasem, talentem i kreatywnym geniuszem (...). Moje serce jest złamane - napisała Davis.

Zobacz także: Krystyna Janda oburzona telefonem z energetyki. Opisała to, co jej zaproponowano. „Draństwo”

Anne Heche nie żyje. Ellen deGeneres żegna byłą partnerkę

Także na Instagramie Ellen deGeneres pojawił się krótki wpis, w którym prezenterka żegna swoją byłą partnerkę.

To smutny dzień. Przesyłam dzieciom Anny, jej rodzinie i przyjaciołom całą swoją miłóść - napisała deGeneres.

Anne Heche była jedną z najbardziej znanych amerykańskich aktorek. Zagrała m.in. w takich produkcjach jak „Sześć dni, siedem nocy”, „Narodziny” czy „Podwójne życie”.

Ellen
fot.

Instagram/@theellenshow/screen