Zamknij

Andrzej Chyra przeszedł ogromną metamorfozę do filmu Smarzowskiego [FOTO]

20.11.2020 14:59
Andrzej Chyra
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Andrzej Chyra jest jedną z gwiazd filmu "Wesele 2" w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. Pojawiło się zdjęcie, na którym można zobaczyć, jak ogromną przemianę przeszedł do roli. Kiedy premiera filmu?

Andrzej Chyra przeszedł ogromną metamorfozę do filmu Smarzowskiego. Pojawiło się zdjęcie aktora w pełnej charakteryzacji do roli. Jak podaje Onet - zdjęcia do filmu już prawie są gotowe. W produkcji zobaczymy największe gwiazdy polskiego kina, w tym Agatę Kuleszę, Roberta Więckiewicza i wspomnianego Andrzeja Chyrę. Poniżej można zobaczyć pierwsze zdjęcia z filmu.

Zobacz także: "Alicja i żabka": film o aborcji w reżyserii Olgi Bołądź. Kiedy premiera i gdzie go obejrzymy? 

"Wesele 2": Andrzej Chyra przeszedł ogromną metamorfozę do filmu Smarzowskiego

"Wesele 2" Wojciecha Smarzowskiego to jeden z najbardziej wyczekiwanych polskich filmów. Dobra wiadomość jest taka, że pomimo pandemii koronawirusa, premiera powinna się odbyć zgodnie z planem, czyli w 2021 roku. W sieci pojawiło się zdjęcie Andrzeja Chyry z planu. 56-letni aktor przeszedł ogromną metamorfozę, co można zobaczyć poniżej.

Jak podaje Onet - akcja nowego filmu Smarzowskiego ma się rozgrywać we współczesnych czasach i będzie się toczyć na dwóch poziomach, ale w ciągu jednej nocy - w domu weselnym oraz w rzeźni. Przypuszcza się, że produkcja będzie nawiązywać także do wydarzeń z czasów II wojny światowej i będzie podejmować temat pogromu ludności żydowskiej.

W filmie "Wesele 2" zobaczymy: Agatę Kuleszę, Andrzeja Chyrę, Roberta Więckiewicza, Arkadiusza Jakubika oraz Michalinę Łabacz. Za muzykę będzie odpowiadać Mikołaj Trzaska, który wielokrotnie współpracował ze Smarzowskim. 

"Wesele 2": kiedy premiera filmu Wojciecha Smarzowskiego?

"Wesele 2" Wojciecha Smarzowskiego nie ma jeszcze przypisanej konkretnej daty premiery. Wstępnie mówi się o tym, że film pojawi się w kinach w 2021 roku, jak wcześniej zakładano. Prawdopodobnie data będzie jednak uzależniona od pandemii koronawirusa.

Zobacz także: "Śniegu już nigdy nie będzie": polski kandydat do Oscara trafi do kin w USA 

RadioZET.pl/Onet.pl