Zamknij

„All The Old Knives“: zwiastun thrillera Amazon Prime Video z Chrisem Pinem [WIDEO]

04.03.2022 12:29

„All The Old Knives“ to nowy, rozpędzony thriller akcji o agentach CIA, którzy muszą znaleźć kreta w organizacji, odpowiedzialnego za śmierć ponad 100 osób. Czy Chris Pine w porę znajdzie zdrajcę? Kiedy premiera?

All The Old Knives - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Amazon Prime Video

„All The Old Knives“ to nowa propozycja platformy streamingowej Amazon Prime Video dla fanów mocnych wrażeń. Thriller opowiada o agencie CIA, który musi odkryć kto jest szpiegiem w organizacji, po tym jak w wyniku błędnej decyzji szefostwa podczas nieudanej misji ratunkowej zginęło ponad 100 osób. Teraz szefostwo uważa, że jeden z jej członków mógł przekazać informację terrorystom. Podejrzani są wszyscy, którzy kiedykolwiek współpracowali z głównym bohaterem. Wraz z jego dawną narzeczoną. Rozpocznie się walka o odkrycie tożsamości podwójnego agenta.

„All The Old Knives” – zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie nowy zwiastun filmu sensacyjnego z udziałem Chrisa Pine’a. Materiał prezentuje się następująco:

„All The Old Knives” – twórcy i obsada 

Reżyserem filmu jest Janus Metz Pedersen, najlepiej znany jako reżyser hitu "Borg/McEnroe" oraz ze współpracy przy serialu HBO „Detektyw”. Scenariusz powstał w głowie Olena Steinhauera, twórcy oryginalnej powieści, będącej bazą dla filmu. Na ekranie zobaczymy takich aktorów i aktorki jak: Chris Pine, Laurence Fishburne, Jonathan Pryce, Ahd, Corey Johnson, Abdul Alshareef oraz Nasser Memarzia.

„All The Old Knives” – kiedy premiera?

Film ma zadebiutować na platformie Amazon Prime Video już 8 kwietnia.

Czytaj także: "The Batman": gdzie oglądać najnowszy film DC? Kiedy trafi na platformy streamingowe?

RadioZET.pl/NaEkranie.pl/YouTube

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET