Zamknij
Gwyneth Paltrow
  • Bruce Willis
  • Katherine Heigl
  • Megan Fox
  • 10 Zobacz
fot. Coach/Ferrari Press/East News

Aktorzy i aktorki mają wielu fanów, którzy podziwiają ich pracę. Niestety, niekiedy okazuje się, że prywatnie wcale nie są miłymi osobami, a praca z nimi dla wielu współpracowników okazuje się koszmarem. W naszej galerii można znaleźć gwiazdy Hollywood, które nie cieszą się sympatią.

Aktorzy, z którymi nikt nie chce pracować. Wszystko przez ich zachowanie, które często jest niezrozumiałe dla reszty ekipy filmowej. Dlaczego? Mają muchy w nosie, traktują wszystkich z góry lub nic im się nie podoba. W naszej galerii można znaleźć znane hollywoodzkie gwiazdy, które budzą postrach wśród współpracowników.

Zobacz także: 7 aktorów, którzy poświęcili się dla roli. Niektóre historie są niewiarygodne

Aktorzy, z którymi nikt nie chce pracować. Wszystko przez ich zachowanie

Aktorzy, którzy mają renomę, są podziwiani przez widzów na całym świecie. Niestety, często okazuje się, że prywatnie nie są najlepszymi kompanami do rozmowy. Do niektórych hollywoodzkich gwiazd przyległa etykietka "trudnych". Ich zachowanie na planie odbiło się szerokim echem i sprawiło, że niewiele osób chce z nimi pracować. Wszystko przez liczne fochy, nieprzyjemne odzywki lub poczucie wyższości.

Co ciekawe, często etykietkę "nieprzyjemnej osoby" noszą znane i lubiane gwiazdy. Mowa między innymi o takich nazwiskach jak: Christian Bale, Russell Crowe czy Sharon Stone.

W naszej galerii zdradzamy, z kim ekipy filmowe nie lubią współpracować w Hollywood i wyjaśniamy dlaczego.

Zobacz także: Aktorzy, którzy są niemal identyczni. Zobaczcie 10 par aktorskich sobowtórów [FOTO]

RadioZET.pl

quiz
Rozwiąż quiz

QUIZ: Rozpoznasz cytaty z kultowych polskich filmów i seriali? Sprawdź swoją wiedzę

quiz

"Nie ma takiego miasta - Lądyn! Jest Lądek, Lądek Zdrój, tak..."