Zamknij
John Malkovich
  • Al Pacino
  • Keanu Reeves
  • Bill Murray
  • 8 Zobacz
fot. Moeller/face to face/REPORTER/East News

Aktorzy często podejmują wyzwania, zmieniają się do roli, przechodzą metamorfozy. Niektórzy jednak decydują się podjąć ryzyko, jakim jest zagranie w filmie samego siebie. Wielu aktorów zdecydowało się na ten krok. W galerii przybliżamy kilka sylwetek.

Aktorzy, którzy zagrali w filmach samych siebie. Na przestrzeni lat zebrało się wiele nazwisk aktorów, którzy zdecydowali się na ten krok. Kto zagrał siebie samego w filmie? Ujawnimy w galerii poniżej.

Zobacz także: Aktorzy, którzy stracili pracę i na dobre zniknęli z Hollywood [GALERIA]

Aktorzy, którzy zagrali w filmach samych siebie [GALERIA]

Aktorzy nieustannie walczą o nowe role. Potrafią dla nich wiele poświęcić - niektórzy z nich przechodzą ogromne metamorfozy lub miesiącami przygotowują się do ról, by jak najlepiej wcielić się daną postać. Niektórzy jednak podejmują ryzykowaną decyzję i godzą się zagrać siebie samego w filmie. Często są to epizodyczne role - aktorzy pojawiają się na ekranie, bez większego znaczenia dla fabuły. Niekiedy ich postać, choć nazwana prawdziwym nazwiskiem, jest tylko kreacją i ma niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Sprawdziliśmy, którzy aktorzy wcielili się w siebie samych w hollywoodzkich produkcjach. Lista jest spora. Szczegóły w galerii.

Zobacz także: Aktorzy, którzy nie darzyli się sympatią na planie. Wspólna praca była koszmarem

RadioZET.pl

loader