Zamknij
Robert Pattinson
  • Robert Pattinson
  • Johnny Depp
  • Blake Lively
  • 8 Zobacz
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News

Niektórzy aktorzy zyskują rozpoznawalność dzięki jednej przełomowej roli. Okazuje się, że część z nich pewne angaże wspomina z bólem serca. Które gwiazdy kina nie wspominają miło swoich ról? Zdradzamy w galerii.

Aktorzy, którzy wstydzą się ról w filmach i serialach. Gwiazdy kina uczestniczą w castingach i walczą o role. Okazuje się, że nie wszystkie są spełnieniem ich marzeń. Wielu aktorów nie wspomina miło niektórych angaży. Kto nie lubi ról, które przyniosły rozpoznawalność? Ujawniamy w naszej galerii.

Zobacz także: Aktorzy, którzy zagrali w filmach samych siebie [GALERIA]

Aktorzy, którzy wstydzą się ról w filmach i serialach. Niektóre przykłady zaskakują [GALERIA]

Aktorzy są w stanie wiele poświęcić dla roli - niejednokrotnie przechodzą metamorfozy i studiują postacie, w które mają się wcielić. Niekiedy duży projekt, a nawet film czy serial, który przynosi dużą rozpoznawalność, staje się utrapieniem dla aktora. Wiele osób związanych z Hollywood po latach żałuje, że wzięło udział w danym projekcie.

Czasami chodzi przytłaczającą sławę, jaka spada na takiego aktora, w innych przypadkach projekt nie spełnił ich ambicji lub kłócił się z jego przekonaniami. Które gwiazdy nie lubią swoich ról? W zestawieniu znalazły się znane nazwiska. Szczegóły w galerii poniżej.

loader

Zobacz także: Aktorzy, którzy odrzucili kultowe role. Po latach na pewno tego żałują

RadioZET.pl