Gra o tron
  • Gene Hackman
  • Nikki Blonsky
  • Jack Gleeson
  • 10 Zobacz
fot. Materiały prasowe HBO

Aktorstwo to marzenie wielu osób. Łączy się ono ze sławą, wielkimi pieniędzmi i poznawaniem ludzi. W niektórych przypadkach kończy się jednak na rozczarowaniu, a niektórzy aktorzy decydują się podjąć innej pracy. Kto ostatecznie wybrał inną ścieżkę? Zdradzamy w galerii.

Aktorzy, którzy rzucili grę w filmach na rzecz innej pracy. Okazuje się, że jest ich naprawdę sporo. Niektórzy z nich zrezygnowali z aktorstwa pod wpływem impulsu, inni postawili na naukę. W naszej galerii zdradzamy, kto zrezygnował z blasku Hollywood.

Zobacz także: Najlepsze filmy półrocza 2022 - redakcyjne TOP12 [LISTA i ZDJĘCIA]

Aktorzy, którzy rzucili grę w filmach na rzecz innej pracy [GALERIA]

Aktorstwo to uznanie, duże kontrakty, sława i często ogromne pieniądze. Popularność ma też mroczną stronę - życie aktorów jest często wystawione na ocenę opinii publicznej, która bywa okrutna. Nic dziwnego, że niektórzy postanowili zrezygnować z aktorstwa na dobre.

Dotyczy to między innymi dziecięcych gwiazd kina, które postawiły na edukację, a następnie znalazły bezpieczną pracę na etacie. Z aktorstwa czasami rezygnują też wiele sławy. Dzieje się to z wielu powodów - przepracowanie, zmęczenie sławą czy poszerzenie swoich zainteresowań.

loader

Kto w ostatnich latach postanowił zniknąć z show-biznesu? Zdradzamy w galerii.

Zobacz także: „Różyczka 2”: ruszyły zdjęcia do kontynuacji polskiego hitu [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl