Zamknij
Johnny Depp
  • Willem Dafoe
  • Bradley Cooper
  • Tom Hardy
  • 12 Zobacz
fot. Pool Monaco/SIPA/SIPA/East News

Oscary 2022 zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji sprawdziliśmy, którzy aktorzy nie otrzymali jeszcze prestiżowej statuetki. Okazuje się, że jest ich naprawdę sporo, a ich praca już dawno powinna była zostać nagrodzona.

Oscary 2022 zostaną rozdane pod koniec marca. Jak co roku, wraz z ogłoszeniem nominacji do tej prestiżowej nagrody, podsumowuje się poprzednie lata. Zapewne każdy kinoman pamięta, jak wielkie emocje towarzyszyły przez lata fanom Leonarda DiCaprio, który musiał czekać wiele lat na upragnioną statuetkę. Okazuje się, że takich gwiazd kina jest zdecydowanie więcej. Co ciekawe, część z nich może się pochwalić wybitnymi rolami. Kto jeszcze nie dostał Oscara? Zdradzamy w naszej galerii.

Zobacz także: Gwiazdy, które późno zyskały sławę. Rekordzistka miała 61 lat [FOTO]

Aktorzy, którzy nigdy nie dostali Oscara. Kto czeka na statuetkę?

Leonardo DiCaprio otrzymał upragnionego Oscara w 2016 roku i temat tego, kto jeszcze nie dostał prestiżowej statuetki nieco ucichł. Nie oznacza to jednak, że amerykański aktor był jakimś szczególnym wyjątkiem. Okazuje się, że wielu wybitnych aktorów nigdy nie otrzymało nagrody przyznawanej przez Amerykańską Akademię Filmową. 

Dotyczy to nie tylko obecnie grających w filmach aktorów i aktorek. Na przykład Marylin Monroe, która jest uznawana za symbol kobiecości, nigdy nie miała szansy, by odebrać prestiżowego Oscara. Na swoją nagrodę czekają takie gwiazdy jak Amy Adams, Carey Mulligan, Tom Hardy, Edward Norton czy Johnny Depp. Kto jeszcze nigdy nie wyszedł na scenę, by odebrać Oscara? Zdradzamy w naszej galerii.

Zobacz także: Znane dzieci aktorów i aktorek. Kto poszedł w ślady słynnych rodziców?

loader

RadioZET.pl