Zamknij
10 aktorów, którzy nienawidzą filmów i seriali ze swoim udziałem
  • Robert Pattinson - saga "Zmierzch"
  • George Clooney - "Batman i Robin"
  • James Franco - "Wasza wysokość"
  • 10 Zobacz
fot. AXELLE/BAUER-GRIFFIN.COM/East News

Nie każdy aktor jest fanem produkcji, w której przyszło mu zagrać. W naszej galerii znajdziecie listę 10 aktorów i aktorek, którzy wprost nienawidzą filmów i seriali, w których wystąpili.

Zawód aktora nie jest łatwy. Nierzadko zdarza się, że trzeba wystąpić w produkcji, która jest raczej wątpliwej jakości lub zwyczajnie nie mieści się w sferze zainteresowań danego aktora, czy aktorki. Profesjonalizm jednak zobowiązuje. W efekcie, wielu aktorów przyznało się do niechęci wobec produkcji, w których przyszło im wystąpić. O kim mowa?

10 aktorów, którzy nienawidzą filmów i seriali ze swoim udziałem

Nie zawsze można robić to, co się lubi. Aktorzy muszą czasem zacisnąć zęby i dać z siebie wszystko na planie produkcji, która w ich ocenie jest kompletnym gniotem. Właśnie na nich skupimy się dziś. W naszej galerii znajdziecie 10 aktorów i aktorek, którzy otwarcie skrytykowali produkcje, w których wystąpili.

Są wśród nich dość oczywiste przykłady, ale też takie, które mogą was zaskoczyć. Jeśli ciekawi was, którzy aktorzy nienawidzą filmów i seriali ze swoim udziałem, zajrzyjcie do naszej galerii.

Koniecznie zobaczcie też: