Zamknij
Pamiętnik
  • 30 twarzy Greya
  • Meryl Streep i Dustin Hoffman
  • Dirty Dancing
  • 7 Zobacz
fot. NewLine Cinema/Moseley Melissa/Album/East News

Aktorzy w każdym filmie wcielają się w nową rolę - dzięki temu są wszechstronni, a widzowie zachwycają się ich talentem. Niekiedy praca jest jednak dla nich koszmarem. Zwłaszcza gdy nie mogą się dogadać z inną gwiazdą produkcji. Oto 7 par, które nie potrafiły się ze sobą dogadać na planie. 

Aktorzy, którzy nie darzyli się sympatią na planie. Okazuje się, że takich duetów było sporo. Wspólna praca była dla nich koszmarem, jednak mimo to musieli zacisnąć zęby i dać z siebie wszystko, by prywatne emocje nie były widoczne na ekranie. Kto nie mógł się ze sobą dogadać? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: 7 aktorów, którzy poświęcili się dla roli. Niektóre historie są niewiarygodne

Aktorzy, którzy nie darzyli się sympatią na planie. Wspólna praca była koszmarem

Niektóre konflikty gwiazd przeszły do historii, o innych niewiele się mówi. W obu przypadkach fakt, że gwiazdy głośnych produkcji nie potrafiły się dogadać, budzi zdziwienie. Jednym z najsłynniejszych konfliktów ostatnich lat jest ten, który rozpętał się na planie serialu "Seks w wielkim mieście". Serialowe Carrie i Samatha uwielbiały swoje towarzystwo, jednak Sarah Jessica Parker i Kim Cattrall nie potrafią ze sobą wytrzymać prywatnie.

Natomiast o nienawiści Bette Davis i Joan Crawford krążą legendy. Aktorki podobno wręcz wczuwały się w sceny bicia do tego stopnia, żeby zrobić drugiej aktorce krzywdę. Praca na planie miała być koszmarem dla całej ekipy. Są też historie, które skończyły się - przynajmniej wtedy - dobrze. Ryan Gosling i Rachel McAdams na początku prac przy "Pamiętniku" nie przypadli sobie do gustu, jednak po zakończeniu zdjęć do filmu, zostali parą. 

Kto jeszcze nie mógł wytrzymać towarzystwa swojej filmowej drugiej połówki lub najlepszego przyjaciela? Zdradzamy w naszej galerii.

loader

Zobacz także: 10 aktorów, którzy nienawidzą filmów i seriali ze swoim udziałem

RadioZET.pl