Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła pierwszego wywiadu od śmierci męża

Maciej Friedrich
08.11.2019 11:44

Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z mediów po śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Ma jednak pojawić się w „Dzień Dobry TVN”, gdzie udzieli pierwszego wywiadu od tragicznych wydarzeń na jeziorze Kisajno. W sieci miał pojawić się fragment jej wypowiedzi.

Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła pierwszego wywiadu od śmierci męża
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER /EAST NEWS

Piotr Woźniak-Starak nie żyje – ta tragiczna informacja była jednym z najczęściej poruszanych w mediach tematów ostatnich miesięcy. Śmierć uznanego producenta była wstrząsającym wydarzeniem między innymi dla żony Piotra, Agnieszki Woźniak-Starak. Gwiazda TVN, znana między innymi jako prowadząca „Big Brothera”, zdecydowała się na wycofanie z życia publicznego. Próżno było szukać jej w mediach, była praktycznie niewidoczna w mediach społecznościowych. 

Jak informuje Jastrząb Post, Agnieszka po raz pierwszy od śmierci męża udzieli wywiadu. W sobotę, 9 listopada obejrzymy ją w „Dzień Dobry TVN”, gdzie porozmawia z Dorotą Wellman. Portal opublikował fragmenty wywiadu.

 Agnieszka Woźniak-Starak na festiwalu w Gdyni. Pierwsze oficjalne wyjście gwiazdy po śmierci męża

Agnieszka Woźniak-Starak w „Dzień Dobry TVN”. Pierwszy wywiad od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Jak informuje Jastrząb Post, w rozmowie poruszono temat Watchout Studio, wytwórni Piotra Woźniaka-Staraka, a także kontynuacji jego projektów.

[...] Watchout, to jest takie wspólne dzieło Piotrka i Krzysia. Oni to od początku razem budowali. Na czele Wachoutu będzie stał Krzysztof. Bardzo dużo rozmawiali o tym, jak widzą przyszłość firmy, bardzo dużo rozmawiali o kolejnych projektach, o tym, co jest w planach, więc na dobrą sprawę wszyscy wiedzą, co mają robić.

 Agnieszka Woźniak-Starak na premierze „Ukrytej gry” [ZDJĘCIA] 

Agnieszka miała również zdradzić, że jeden z projektów Piotra Woźniaka-Staraka prawdopodobnie nie będzie dokończony.

Jest jeden projekt, nad którym Piotrek pracował i to miał był jego debiut reżyserski. On o tym marzył. To miał być jego debiut z jego ukochanymi aktorami, czyli w rolach głównych Magda Boczarska i Tomek Kot. Magda Boczarska w podwójnej roli, bo miała zagrać bliźniaczki. To też było takie duże wyzwanie. Film miał mieć tytuł „Czarne serca”, takie trochę znamienne dzisiaj i smutne. Ten film nie powstanie, bo tylko Piotr go widział. Myślę, że to byłby niezwykły, bardzo oryginalny projekt. Nie było takiego na polskim rynku. Piotrek lubił też robić coś, co będzie inne zupełnie i będzie przełamywać jakieś bariery – miała opowiedzieć Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak udzieli wywiadu w "Dzień Dobry TVN"
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/MF