Zamknij
6 popularnych aktorów skazanych za wyjątkowo odrażające zbrodnie [FOTO]
  • AFP/EAST NEWS
  • Splash News/EAST NEWS
  • LUKASZ SZELAG/REPORTER/ East News
  • 6 Zobacz
fot. EAST NEWS/SIPA PRESS PH: MIRCOVICH/POOL 257789

Którzy znani aktorzy dopuścili się wyjątkowo haniebnych czynów? Jakie gwiazdy Hollywood zostały skazane za morderstwo, gwałt czy stręczycielstwo? Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii.

Świat Hollywood to nie tylko błysk fleszy, wielkie nagrody i oszałamiające kariery. W ostatnich latach, głównie za sprawą ruchu Me Too, obnażono wiele haniebnych występków i zbrodni, których dopuścili się idole z wielkiego ekranu. Którzy aktorzy zostali skazani za szczególnie odrażające przestępstwa? Sprawdziliśmy!

6 popularnych aktorów skazanych za wyjątkowo odrażające zbrodnie 

Nie jest tajemnicą, że gwiazdy Hollywood to wciąż tylko ludzie, a nawet świecące najjaśniej gwiazdy mają swoją ciemną stronę. Niektórzy z aktorów zszokowali jednak opinię publiczną czynami, jakich się dopuścili.

O zbrodniach Harveya Weinsteina czy Billa Cosby'ego słyszał cały świat. Są jednak inni celebryci, których czyny zasługują na szczególne potępienie. Którzy aktorzy popełnili najcięższe zbrodnie? Zapraszamy do naszej galerii 6 popularnych aktorów skazanych za wyjątkowo odrażające zbrodnie.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.