Zamknij

Koniec zdjęć do kolejnych części "365 dni": aktorzy żegnają się z serią. Kiedy premiera?

05.08.2021 10:25

Prace nad filmami "Ten dzień" i "Kolejne 365 dni" zostały zakończone. Aktorzy pożegnali się z rolami, jednak Blanka Lipińska nie próżnuje. Autorka książkowego pierwowzoru zapowiedziała kolejny erotyk. 

Koniec zdjęć do kolejnych części "365 dni": aktorzy żegnają się z serią. Kiedy premiera?
fot. materiały prasowe Next Film

Książka "365 dni" autorstwa Blanki Lipińskiej ukazała się w naszym kraju 4 sierpnia 2018 roku, czyli przed trzema laty. Teraz zakończono prace na planie dwóch filmowych kontynuacji - "Ten dzień" i "Kolejne 365 dni" - zatem polska pisarka postanowiła skomentować swoją "przygodę z literaturą i filmem" za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co więcej, choć krytycy zwykli zarzucać "365 dniom", że jest filmem szkodliwym, Blanka Lipińska postanowiła wciąż rozwijać się zawodowo i zapowiedziała kolejny film erotyczny swojego autorstwa.

Zobacz także: Kontynuacja "365 dni" pod ostrzałem. Aktywistka broniąca praw kobiet zwraca się do twórców

"365 dni": aktorzy żegnają się z rolami po zakończeniu zdjęć

Ekipa obu kontynuacji "365 dni" zeszła z planu zdjęciowego, więc oczywiście nie obyło się bez internetowych wpisów. Ze swoimi rolami pożegnali się Magdalena Lamparska, która w filmach gra Olgę - najlepszą przyjaciółkę głównej bohaterki, oraz odtwórca roli Massimo, Michele Morrone

www.instagram.com/iammichelemorroneofficial
fot.

www.instagram.com/iammichelemorroneofficial

Koniec tej przygody. Do zobaczenia Massimo... na zawsze pozostaniesz w moim sercu.

Przypominamy, że pieczę nad filmami "Ten dzień" i "Kolejne 365 dni" sprawuje platforma Netflix. Fabuła przedstawi nam dalsze losy Laury i Massimo, na których drodze stanie kolejny mafioso - Nacho. W rolach głównych powrócą Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka. Dokładna data premiery filmu "Ten dzień" nie jest obecnie znana. Wiemy jedynie, że kontynuacja "365 dni" zadebiutuje w 2022 roku.

Blanka Lipińska zapowiada nowy erotyk

Z serią pożegnała się również jej twórczyni, która opublikowała na Instagramie dość obszerny wpis, w którym nie tylko pokazała, jak trudne jest dla niej to rozstanie, ale także zapowiedziała... dalszy rozwój kariery filmowej.

Blanka Lipińska przyznała, że choć zaczęło się od książek, to film stał się jej nową wielką miłością. Autorka "365 dni" zapowiedziała kolejną produkcję erotyczną, do której stworzyła już scenariusz. O czym opowie film? Tego z pewnością dowiemy się wkrótce.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.