Zamknij

"365 dni: Ten dzień" największym hitem w historii Netflixa

20.05.2022 15:21
365 dni: Ten dzień
fot. Karolina Grabowska/Netflix

"365 dni: Ten dzień" to film na podstawie książki Blanki Lipińskiej. Produkcja trafiła na platformę Netflix, dzięki czemu dostęp do niej mają widzowie z całego świata. Polski film pobił rekordy popularności.

"365 dni: Ten dzień" największym hitem w historii Netflixa. Polski film bije rekordy popularności na całym świecie. Co więcej, oficjalnie został największym przebojem w historii tej platformy. Warto zaznaczyć, że chodzi jedynie o nieanglojęzyczne produkcje.

Zobacz także: „Navalny“: zwycięzca festiwalu Sundance już w maju na HBO Max [WIDEO+RECENZJA]

"365 dni: Ten dzień" największym hitem w historii Netflixa

"365 dni: Ten dzień" to film, który powstał na podstawie książki Blanki Lipińskiej. Jest to opowieść o losach Polki, Laury, która została porwana przez Włocha, Massimo. Dziewczyna zakochuje się w swoim oprawcy. Druga część przedstawia ich dalsze losy. Film miał premierę 27 kwietnia 2022 roku i od tego czasu bije rekordy popularności. Jak podaje portal interia.film.pl - film w ciągu niecałych 20 dni był oglądany na Netflixie przez 115 milionów godzin. 

"365 dni: Ten dzień" stało się w tym sposób najpopularniejszym filmem w historii nieanglojęzycznych produkcji Netflixa, pobijając tym samym rekord "Krwawego nieba" z 2021 roku (110,5 milionów godzin).

"365 dni: Ten dzień": gdzie oglądać?

Film "365 dni: Ten dzień" jest dostępny do obejrzenia na platformie Netflix.

Zobacz także: Disney +: wiadomo, które produkcje będzie można obejrzeć na platformie

RadioZET.pl