Zamknij

Tadeusz Müller: kim jest uczestnik programu Starsza pani musi fiknąć? [MAGDA GESSLER, RESTAURACJE, PROGRAM]

Paweł Żurek
02.10.2019 12:00

Tadeusz Müller i jego matka - Magda Gessler - będą uczestnikami najnowszego odcinka programu Starsza pani musi fiknąć. Sprawdzamy, kim jest znany kucharz, jak się nazywa jego restauracja i program telewizyjny, a także kim jest jego ojciec. 

Tadeusz Müller: kim jest gość programu Kuby Wojewódzkiego? [OJCIEC, MATKA, RESTAURACJE, PROGRAM]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje o Tadeuszu Müllerze, uczestniku programu Starsza pani musi fiknąć:

  •  Kim są ojciec, matka i żona Tadeusza Müllera?
  •  Jak się nazywa program i restauracja Tadeusza Müllera?
  •  W jakim wieku jest Tadeusz Müller?

Sprawdźcie poniżej.

Tadeusz Müller: kim jest syn Magdy Gessler? [RESTAURACJA, PROGRAM, STARSZA PANI MUSI FIKNĄĆ]

Tadeusz Müller ma 35 lat, jest absolwentem psychologii klinicznej na warszawskiej SWPS. Nie pracuje jednak w zawodzie, bo po studiach zakładał, prowadził lub był związany z kilkoma restauracjami: Tapas Bar Casa To tu, Aioli, Orzo, czy Banjaluka.
Od maja tego roku, na antenie TVN Style, Tadeusz Muller prowadzi własny program – Food Network. Opowiada w nim m.in. o zdrowej żywności i swoich zainteresowaniach.

- Moim hobby jest zrównoważony rozwój, podejście ekologiczne do jedzenia, do świata. Bardzo lubię biegać z partnerką, z psami, daje mi to dużo siły, energii. Moje hobby to też fotografia, fotografia jedzenia, zrealizowałem parę projektów bardziej artystycznych – zdradził Müller w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

24 września 2019 roku Tadeusz Müller, razem ze swoją matką - Magdą Gessler - będzie gościem w programie Starsza pani musi fiknąć.

>> "Starsza pani musi fiknąć" - premiera, obsada. O co chodzi w nowym programie TVN-u?

Tadeusz Müller: rodzina [OJCIEC, MATKA, ŻONA, MAGDA GESSLER]

Wielu internautów, którzy widzieli Tadeusza Müllera w programie TVN, szukało informacji o jego rodzinie: matce, ojcu i żonie. Kucharz i restaurator Tadeusz Müller jest synem Magdy Gessler i dziennikarza Volkharta Müllera, po którym odziedziczył nazwisko. Tadeusz Müller to rodzony brat Laury Gessler.

Müller ma dziewczynę, z którą jest już od 13 lat. - Moja partnerka jest intelektualistką i feministką, która nauczyła mnie, i codziennie zresztą nadal uczy, bardziej świadomego życia. Skończyła filozofię i gender studies na Uniwersytecie Warszawskim oraz scenopisarstwo na uczelni w Krakowie. To ona dba o to, byśmy znajdowali czas na czytanie, chodzenie do teatru i obcowanie ze sztuką. Blanka zdecydowanie wzbogaca nasze życie – powiedział restaurator w rozmowie z portalem party.pl.

Para ma dwa psy adoptowane ze schroniska. Jak przyznaje Müller, nie chce w najbliższym czasie decydować się na dzieci: - Myślę bardziej o adopcji, ale to dość odległe plany. W dzisiejszych czasach posiadanie dzieci to wielkie wyzwanie. Pracy jest więcej, a młodzi ludzie w dużych miastach nie mają już wielopokoleniowych rodzin, gotowych do pomocy w wychowaniu dziecka – zdradził syn Magdy Gessler. 

>> „Starsza Pani musi fiknąć”: Dawid Kwiatkowski i Magda Gessler w nowym show TVN [ZWIASTUN, PREMIERA]

RadioZET.pl/viva.pl/party.pl/PZ