Zamknij

Stranger Things: s02e08 online. Gdzie oglądać najnowsze odcinki?

Redakcja
24.10.2017 15:14

Premiera "Stranger Things" S02E01 online już za kilka dni. Wszyscy fani serii niecierpliwie czekają, aż pojawią się pierwsze odcinki serialu w internecie. Sprawdzamy, gdzie oglądać Stranger Things 2 online.

Stranger Things s02e01 online - gdzie oglądać 2. sezon serialu?
fot. Youtube / Netflix

"Stranger Things" S02E01 online - gdzie oglądać odcinki w internecie? Premiera nowego sezonu już za kilka dni, a fani nie mogą się doczekać, żeby obejrzeć pierwsze odcinki. Sprawdzamy, gdzie oglądać "Stranger Things" - sezon 2. online.

Zobacz także

"Stranger Things 2" - co wydarzyło się do tej pory?

Przypomnijmy, że w pierwszym sezonie serialu "Stranger Things" poznajemy małego chłopca Willa Byersa. Ma on 12 lat. W nocy 6 listopada 1983 w Hawkins w stanie Indiana znika on w tajemniczych okolicznościach. Jego matka za wszelką cenę stara się go odnaleźć. Następnego dnia w miasteczku pojawia się dziewczynka, która ma nadprzyrodzone umiejętności i wydaje się, że może mieć informacje na temat miejsca pobytu Willa. Co wydarzy się w "Stranger Things 2"? Możemy się tylko domyślać po obejrzeniu trailerów.

"Stranger Things" S02E01 online - gdzie oglądać?

Serial "Stranger Things" S02E01 online dostępny będzie na platformie Netflix. Nowa seria będzie liczyła 9 odcinków, a wydarzenia będą rozgrywały się w 1984 roku. Premiera "Stranger Things 2" odbędzie się w piątek, 27 października 2017 roku. Światowa premiera 1. sezonu serialu miała miejsce 15 lipca 2016 roku na Netfliksie.

Zobacz także

Warto wiedzieć, że jeśli jeszcze nie oglądaliście "Stranger Things" na Netflix, przez pierwszy miesiąc można to robić za darmo. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.netflix.com, następnie wybrać interesujący nas pakiet i zacząć oglądać wybrany serial, np. "Stranger Things" S02E01 online.

 

RadioZET.pl/KP