Obserwuj w Google News

Łukasz Zaborowski: kim jest trener z Tylko jeden. Droga do KSW? [MMA, TRENER, INSTAGRAM, WIEK]

Paweł Żurek
1 min. czytania
06.03.2020 09:59
Zareaguj Reakcja

Łukasz Zaborowski to trener MMA, którego widzowie Polsatu mogą oglądać w programie Tylko jeden. Droga do KSW. Kim jest szkoleniowiec, który uczy przyszłych zawodników najbardziej prestiżowej federacji w Polsce? Sprawdzamy najważniejsze informacje o Zaborowskim: MMA, trener, Instagram.

Łukasz Zaborowski: kim jest trener z Tylko jeden. Droga do KSW? [MMA, TRENER, INSTAGRAM, WIEK]
fot. screen Instagram/ Łukasz Zaborowski

Program Tylko jeden. Droga do KSW to reality show produkcji Polsatu. Jego uczestnicy zamieszkają w jednym domu. W budynku będą rozgrywane walki, a ich rezultaty zdecydują o tym, kto odpadnie i pozostanie w programie, a w konsekwencji dostanie możliwość walki na gali KSW.

Łukasz Zaborowski: kim jest trener Tylko jeden. Droga do KSW?

Łukasz Zaborowski to trener i były zawodnik MMA. Walczył w kategorii półśredniej, stoczył dwa pojedynki, z których oba przegrał. Obecnie, Zaborowski jest jednym z najbardziej cenionych trenerów w Polsce. Pracuje m.in. z polską zawodniczką UFC – Karoliną Kowalkiewicz. Zaborowski jest też głównym trenerem w Shark Top Team.

Tylko jeden. Droga do KSW - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie Polsatu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Łukasz Zaborowski: Tylko jeden. Droga do KSW

Łukasz Zaborowski i Marcin Wrzosek będą trenerami zawodników w programie Polsatu – Tylko jeden. Wrzosek to były mistrz KSW w wadze piórkowej. Wystąpił też w programie „The Ultimate Fighter”. Jeden raz walczył w federacji UFC.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

 

 Łukasz Zaborowski: Twitter, Instagram

Komentarze i wypowiedzi Zaborowskiego dot. występów zawodników MMA, w tym także prowadzonej przez niego Karoliny Kowalkiewicz, można znaleźć na Twitterze i Instagramie sportowca.

RadioZET.pl/Sherdog/PZ