Zamknij

Kamil Dołgowski - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?

Paweł Żurek
06.03.2020 08:00

Kim jest Kamil Dołgowski? Nowy program "Tylko jeden. Droga do KSW" można oglądać w każdy piątek po godzinie 22:00, począwszy od 6 marca 2020. W reality - show Polsatu weźmie udział dziesięciu zawodników MMA, którzy walczą o miejsce na największej gali mieszanych sztuk walki w Polsce. Sprawdźcie najważniejsze informacje o Dołgowskim: Tylko jeden. Droga do KSW:  wiek, wzrost, walka, Instagram.

Paweł Kiełek - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?
fot. instagram/ Kamil Dołgowski

Kim jest Kamil Dołgowski? Sprawdzamy najważniejsze informacje o uczestniku programu Tylko jeden. Droga do KSW: wiek, wzrost, MMA, Instagram.

Kamil Dołgowski - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?

Kamil Dołgowski  trenuje sporty walki od 8 lat.  W zawodowych federacjach stoczył pięć walk, z których wszystkie wygrał. Reprezentuje barwy klubu Rio Grappling Wrocław.  Jak zdradził Dołgowski, w dzieciństwie przeżył tragiczny wypadek. W wieku 11 lat został porażony prądem i doznał upadku, w wyniku którego miał pękniętą czaszkę i problemy ze wzrokiem. Jak stwierdził, powrót do zdrowia potraktował jako dar od losu, który postanowił wykorzystać poświęcając się w pełni dla sportu. Dołgowski pracuje jako bramkarz w kasynach oraz w dyskotekach. Prywatnie jest zapalonym wędkarzem, który czas na rybach traktuje jako okazję do wyciszenia się.

Tylko jeden. Droga do KSW - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie Polsatu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Kamil Dołgowski z Tylko jeden. Droga do KSW - wiek, wzrost, MMA, Instagram

Kamil Dołgowski ma 188 centymetrów wzrostu. Waży ok. 77 kilogramów. Dołgowski ma pseudonim Kamas. Do tej pory, jego rywalami w MMA byli: 

  • Karol Skrzypek
  • Cezary Oleksiejczuk
  • Jakub Pawlak
  • Przemysław Baran
  • Patryk Bąk

Tylko jeden. Droga do KSW to program, w którym w jednym domu zostanie zamkniętych dziesięciu mężczyzn, którzy będą rywalizować między sobą w jednej kategorii wagowej. W każdym tygodniu odbędzie się między nimi jedna walka. Uczestnik, który przegra, odpada z programu. Zawodnicy będą mieli ograniczony kontakt z najbliższymi, a zdani na siebie będą radzić sobie z wszelkimi konfliktami. Dwaj najlepsi uczestnicy wezmą udział w walce finałowej, która odbędzie się podczas oficjalnej gali KSW. Nagrodą główną w programie będzie kontrakt z KSW o wartości 200 000 zł.

Program "Tylko jeden. Droga do KSW" będzie można oglądać co tydzień, w każdy piątek po godzinie 22:00 na antenie Telewizji Polsat.

RadioZET.pl/PZ