Zamknij

Jarocin Festiwal 2021 - kto zagra? [PROGRAM, LINE-UP, GODZINY KONCERTÓW]

30.03.2021 17:00

Kto zagra na Jarocin Festiwal 2021? Line-up i program wydarzenia obfitują w liczne atrakcje i koncerty gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Dla wszystkich, którzy wybierają się na to wydarzenie, sprawdzamy, jak wygląda pełny line-up Jarocin Festiwal 2021 oraz rozpiskę godzinową koncertów.

Jarocin Festiwal 2021 - kto zagra? [PROGRAM, LINE-UP, GODZINY KONCERTÓW]
fot. shutterstock

Kto zagra na Jarocin Festiwal 2021? Line-up festiwalu jest już oficjalnie dostępny! Jeśli wybieracie się w najbliższych dniach do Jarocina, poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o festiwalu.

Jarocin Festiwal 2021 - line-up: kto zagra?

Festiwal w Jarocinie odbędzie się w dniach 16-18 lipca 2021 roku. W ciągu tych trzech dni na scenach zagrają m.in. Dezerter, Nocny Kochanek, Izzy&Black Trees i Strachy na Lachy. 

Line - up Jarocin Festiwalu 2021:

  • Kwiat Jabłoni
  • Nocny Kochanek
  • Edyta Bartosiewicz
  • Strachy Na Lachy
  • Izzy and the Black Trees

Do 31 marca można kupić 3-dniowe bilety na festiwal za 149 zł. Później do sprzedaży trafią bilety jednodniowe na 119 zł. Dzieci do lat 9 uczestniczą w wydarzeniu bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. 

Program Jarocin Festiwal 2021 - rozpiska godzinowa koncertów

Póki co, nie ma jeszcze rozpiski godzinowej festiwalu w Jarocinie. W kwietniu organizatorzy ogłoszą kolejnych wykonawców, którzy zagrają na imprezie.

RadioZET.pl/jarocinfestiwal.pl