Zamknij

BUW dla sów 2018 - od kiedy i kto może korzystać? [GODZINY, DATY]

Redakcja
16.01.2018 13:00
BUW dla sów 2018 - od kiedy i kto może korzystać? [GODZINY OTWARCIA]
fot. Facebook / Uniwersytet Warszawski

BUW dla sów 2018 to cykliczna akcja organizowana przez Bibliotekę Uniwersytetu Warszawskiego. Dzięki temu studenci mogą dużo dłużej korzystać ze zbiorów, aby jak najlepiej przygotować się do nadchodzącej sesji egzaminacyjnej. Sprawdzamy szczegóły akcji na styczeń 2018.

BUW dla sów 2018 - od kiedy do kiedy trwa akcja? Kto może korzystać ze zbiorów biblioteki? Sprawdzamy najważniejsze informacje o akcji organizowanej dla studentów, dzięki której mają oni szansę lepiej przygotować się do egzaminów, które będą zdawać w trakcie trwania zimowej sesji.

>> Dni wolne 2018: kiedy długi weekend i dni wolne od pracy? [KALENDARZ]

Daty, godziny otwarcia - BUW dla sów: styczeń 2018

Akcja BUW dla sów 2018 rozpocznie się w poniedziałek, 22 stycznia i potrwa aż do soboty, 3 lutego. Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie będzie czynna do godziny 5.00, a w tym czasie studenci będą mogli korzystać z Informatorium, Czytelni Ogólnej i z Wolnego Dostępu (poziomy 1, 2, 3). Od poniedziałku do piątku po godzinie 22.00 oraz w niedziele nieczynne będą Wypożyczalnia i Magazyn.

Poniżej możecie sprawdzić dokładne godziny otwarcia biblioteki podczas BUW dla sów 2018 - sesja zimowa:

BUW dla sów 2018 - od kiedy i kto może korzystać? [GODZINY, DATY]
fot. buw.uw.edu.pl

Dodatkowo do godziny 5.00 czynna będzie szatnia przy Costa Coffee.

>> Ferie zimowe 2018 - terminy. Kiedy wypadają i w których regionach?

BUW dla sów 2018: kto może korzystać z biblioteki?

Z akcji BUW dla sów 2018 mogą korzystać wyłącznie posiadacze ważnych kart bibliotecznych. Wszystkie osoby spoza Uniwersytetu Warszawskiego, które ukończyły 18 lat, mogą zapisać się i korzystać ze zbiorów biblioteki. Istnieje jednak dodatkowe ograniczenie - osoby spoza UW mogą korzystać ze zbiorów tylko na miejscu, bez prawa do wypożyczania książek do domu.

Koszt założenia konta bibliotecznego wraz z wydaniem karty bibliotecznej i/lub jej aktywacją (na rok) wynosi 20 zł, duplikat karty bibliotecznej również kosztuje 20 zł, a przedłużenie ważności konta bibliotecznego - 10 zł.

Warto także wiedzieć, że podczas akcji BUW dla sów 2018 w okolicy będzie można także kupić sobie coś do jedzenia - piekarnia "Gorąco Polecam Nowakowski" czynna będzie od poniedziałku do piątku do godziny 24.00, w soboty i w niedziele do 20.00. Należy jednak pamiętać, że

do Biblioteki można wnosić tylko wodę w plastikowych butelkach.

Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie internetowej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

RadioZET.pl/buw.uw.edu.pl/KP