Zamknij

Żmijowisko - kiedy premiera serialu na podstawie powieści Wojciecha Chmielarza? [ZWIASTUN, DATA, OBSADA]

Paweł Żurek
10.04.2019 13:33
Żmijowisko - kiedy premiera serialu na podstawie powieści Wojciecha Chmielarza? [ZWIASTUN, DATA, OBSADA]
fot. Pixabay.com

Żmijowisko na podstawie powieści Wojciecha Chmielarza już niebawem będzie można obejrzeć na Canal Plus. Powieść kryminalna Chmielarza stała się inspiracją dla ośmioodcinkowego serialu w gwiazdorskiej obsadzie. Sprawdzamy co już wiadomo o Żmijowisku - serialu na podstawie powieści Wojciecha Chmielarza: data premiery, zwiastun, obsada.

Kiedy premiera serialu Żmijowisko? Kiedy premiera serialu na podstawie powieści Wojciecha Chmielarza? Kto zagra w serialu Żmijowisko? Odpowiadamy na pytania dotyczące nowego serialu.

Żmijowisko: kiedy premiera serialu?

Żmijowisko to serial na podstawie powieści kryminalnej Wojciecha Chmielarza. Produkcja powstaje na zlecenie Canalu Plus. Wstępnie, zaplanowane jest nakręcenie 8 odcinków. Jak zapowiedzieli twórcy, scenariusz do serialu Żmijowisko ma pisać autor powieści - Wojciech Chmielarz. Data premiery serialu nie została ujawniona. 

>> „Ślepnąc od świateł” zachwycił amerykańskich widzów. Serial zostanie udostępniony w USA

Żmijowisko: serial [OBSADA]

Obsada serialu Żmijowisko nie została jeszcze podana. Twórcy zdradzili jednak, że główną rolę w ich produkcji zagra Paweł Domagała.  

>> Netflix i TVP nawiązują współpracę? W planach pierwszy wspólny serial

O czym będzie serial Żmijowiska? Fabuła, zwiastun

Żmijowisko Wojciecha Chmielarza opowiadają  o grupie trzydziestolatków, przyjaciół ze studiów, którzy jak co roku wyjechali wspólnie ze swoimi rodzinami na wakacje. Tym razem trafiają do zagubionej wśród jezior i lasów agroturystyki w niewielkiej wsi Żmijowisko. Bawią się jak zwykle – odreagowując stres szybkiego wielkomiejskiego życia.

Podczas jednej z mocno zakrapianych imprez jedna z osób prawie tonie, zatapiana przez uczestnika wyjazdu. Rozpoczyna się kłótnia. Następnego dnia córka jednej z par, piętnastoletnia Ada, znika, a nikomu nie udaje się jej odnaleźć. Opowieść przenosi się na rok po opisanych wydarzeniach. Jeden z uczestników wyjazdu wraca do Żmijowisk by odnaleźć zaginioną dziewczynę. 

Zwiastun Żmijowisk nie został póki co opublikowany. Gdy producenci pokażą sceny z produkcji z Pawłem Domagąłą w roli głównej, zaktualizujemy ten artykuł. 

RadioZET.pl/PZ