Zamknij

Zakochani po uszy, sezon 4 - kiedy nowe odcinki i kiedy oglądać 200. odcinek serialu? [DATA]

02.09.2020 12:06

Kiedy nowe odcinki "Zakochanych po uszy 4" w 2020 roku? Z uwagi na panującą pandemię koronawirusa w Polsce emisja wielu seriali i programów została wstrzymana. Tak stało się też z popularną produkcją "Zakochani po uszy". Sprawdzamy, kiedy powrócą kolejne epizody i kiedy będzie można oglądać 200. odcinek serialu.

Zakochani po uszy, sezon 4 - kiedy nowe odcinki i kiedy oglądać 200. odcinek serialu?
fot. Youtube/TVN7

"Zakochani po uszy" 2020 - kiedy nowe odcinki serialu w TVN7? Kiedy wyemitowany zostanie 200. odcinek serialu i gdzie go będzie można obejrzeć? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy nowe odcinki "Zakochanych po uszy" w 2020 roku.

Kiedy nowe odcinki Zakochanych po uszy w 2020 roku?

Informacje na temat tego, kiedy nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w 2020 roku, szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu polski serial cieszy się dużym zainteresowaniem i niesłabnącą popularnością, a przez lata emisji zyskał sobie wielu fanów. Niestety z powodu trwającej pandemii koronawirusa w Polsce i na świecie, a co za tym idzie niemożnością kontynuowania prac na planie, emisja wielu produkcji oraz seriali została chwilowo zawieszona. 

Ostatnie premierowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" wyemitowane zostały w czwartek, 23 kwietnia. Tradycyjnie ostatnie epizody przed zawieszeniem serialu można było oglądać w TVN7 o stałej porze.

Kiedy nowe odcinki 19+ i kiedy serial wróci na antenę TVN7 w 2020 roku? [DATA PREMIERY]

Zakochani po uszy, sezon 4 - kiedy 200. odcinek serialu? [DATA PREMIERY]

Mamy dobre wiadomości - wiadomo już, kiedy 200. odcinek "Zakochanych po uszy" zostanie wyemitowany i kiedy będzie można oglądać kolejne epizody czwartego sezonu serialu. Emisja produkcji zostanie wznowiona na jesieni 2020 roku, a dokładnie od września. Pierwszy odcinek serialu po przerwie wyemitowany zostanie we wtorek, 1 września. Kolejne epizody "Zakochanych po uszy 4" będzie można oglądać codziennie od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30 na antenie TVN7.

Przypomnijmy, że w serialu "Zakochani po uszy" występują m.in. Katarzyna Grabowska (jako Joanna Popiel), Michał Meyer (Piotr Nowak), Kamila Kamińska (Sylwia Witos), Zuzanna Lit (Wiki) czy Krzysztof Piątkowski (Jakub Pilarczyk).

RadioZET.pl