Zamknij

Zabawa w chowanego - ONLINE. Gdzie obejrzeć film Sekielskiego i kiedy premiera?

Jolanta Waligóra
16.05.2020 19:02

Gdzie obejrzeć film "Zabawa w chowanego" online i kiedy premiera? Kontrowersyjny dokument braci Sekielskich opowiadający o pedofilii w Kościele zadebiutował w połowie maja 2020 roku. Szczegółowe informacje o filmie "Zabawa w chowanego" online oraz dacie premiery produkcji, można znaleźć poniżej.

Zabawa w chowanego - ONLINE. Gdzie obejrzeć film Sekielskiego i kiedy premiera?
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

"Zabawa w chowanego" - ONLINE: gdzie obejrzeć film Sekielskiego za darmo w internecie? Kiedy premiera długo wyczekiwanej produkcji? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy film "Zabawa w chowanego" i gdzie oglądać online.

Zabawa w chowanego - kiedy premiera filmu Sekielskiego? [DATA]

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat premiery filmu "Zabawa w chowanego" Sekielskiego. Otóż długo wyczekiwana kontrowersyjna produkcja  początkowo miała mieć swoją premierę jeszcze w pierwszej połowie 2020 roku, a dokładniej w sobotę, 28 marca. Następnie jednak została ona bezterminowo odłożona. 

Przyszło nam żyć w ciekawych, choć trudnych czasach. Nikt z nas dzisiaj nie wie, gdzie nasz świat będzie za kilka tygodni, czy miesięcy. Najważniejsze teraz jest dbanie o siebie, o siebie nawzajem i o to wszystko, co jest jeszcze do uratowania. Czas pokaże, czy zdamy ten egzamin. Na 28 marca planowaliśmy premierę naszego nowego filmu o pedofilii wśród polskich duchownych "Zabawa w chowanego". Zdecydowaliśmy jednak o zawieszeniu emisji na czas nieokreślony - czytamy w oświadczeniu braci Sekielskich przekazanemu portalowi WirtualneMedia.pl

W połowie maja powiła się nowa data premiery "Zabawy w chowanego". Film jest dostępny w internecie od soboty 16 maja od godziny 10:00.

Przypomnijmy, że "Tylko nie mów nikomu", czyli pierwszy film braci Sekielskich o pedofilii w Kościele, miał swoją premierę w maju ubiegłego roku. Produkcję w internecie obejrzało do tej pory ponad 23 miliony osób. To jeden z najgłośniejszych i najszerzej dyskutowanych polskich filmów ostatnich lat. Drugi film braci Sekielskich "Zabawa w chowanego" skupiać się będzie na wstrząsającym wątku, którego nie udało się zamknąć w "Tylko nie mów nikomu". 

Myślę, że będzie to film na tyle ważny, mocny, że nawet jeśli Jacek Kurski stanie na głowie, zaklaszcze stopami, to nie przykryje tego, co w filmie pokażemy - cytuje Tomasza Sekielskiego portal Wirtualne Media.

Zabawa w chowanego ONLINE - gdzie obejrzeć film za darmo w internecie?

Informacje na temat tego, gdzie obejrzeć film "Zabawa w chowanego" online, szczególnie interesują wiele osób, które chciałyby obejrzeć kontrowersyjną produkcję. Otóż najnowszy film braci Sekielskich - tak samo jak poprzedni - udostępniony został bezpłatnie w internecie. "Zabawa w chowanego" online dostępna jest w serwisie YouTube na kanale Sekielski.

"Zabawa w chowanego" została sfinansowana ze zbiórki crowdfoundingowej za pośrednictwem serwisu patronite.pl. Przypomnijmy, że bracia Sekielscy przygotowują także dwa kolejne filmy - o aferze SKOK-ów oraz trzecią część tryptyku poświęconego pedofilii w Kościele Katolickim, która tym razem ma być poświęcona m.in. postaci Jana Pawła II.  

 

RadioZET.pl/JW