Zamknij

Wojtek z Sanatorium Miłości 2020 - kim jest uczestnik 2. edycji programu TVP?

Jolanta Waligóra
12.01.2020 18:33

Wojtek z "Sanatorium Miłości" to jeden z uczestników drugiej edycji popularnego programu Telewizji Polskiej. Co ciekawe, w dowodzie osobistym ma wpisane Władysław, ale wszyscy nazywają go Wojtkiem. Mężczyzna mieszka w Warszawie. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Wojtek  z "Sanatorium Miłości 2", ile ma lat i co wiadomo o jego rodzinie, można znaleźć poniżej. 

Wojtek z Sanatorium Miłości 2020 - kim jest uczestnik 2. edycji programu TVP?
fot. Facebook.com/sanatoriummiloscitvp/

Kim jest Wojtek z "Sanatorium Miłości 2"? Wiek, wzrost, wykształcenie, zawód, życie prywatne oraz inne szczegółowe informacje na temat jednego z uczestników popularnego programu TVP, można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy wszystkie szczegóły dotyczące Wojciecha z "Sanatorium Miłości" 2020.

Wojtek z Sanatorium Miłości 2 - kim jest uczestnik i ile ma lat? 

Wojtek z "Sanatorium Miłości 2" mieszka w Warszawie. Co ciekawe, w dowodzie osobistym ma wpisane Władysław, ale wszyscy nazywają go Wojtkiem. Mężczyzna od 6 lat jest na emeryturze. Gdy przestał pracować, obiecał sobie, że będzie robił wszystko to, na co wcześniej brakowało mu czasu. Pierwsze trzy lata były jednak ciężkie, ponieważ opiekował się chorą mamą.

Później Wojtek z "Sanatorium Miłości" 2020 nauczył się języka włoskiego oraz został aktorem-amatorem w Teatrze Studio. Rozpoczął także treningi na siłowni i - jak czytamy w opisie uczestnika - motywuje go tam do działania grono młodszych pań.

Wojciech kupił organy elektryczne, na którym sam nauczył się grać. Uwielbia też tańczyć i szuka partnerki, z którą mógłby dzielić to zamiłowanie. Uczestnik "Sanatorium Miłości 2" Wojtek jest niezwykle precyzyjny i nie przepada za chaosem.

Jest romantykiem, który uwielbia pisać do kobiet listy. Dobrze gotuje, chociaż wcześniej tego nie robił. Kiedy kupił psa, małą sznaucerkę, właśnie jej podniebieniu chciał dogadzać. Lubi wcześnie rano wstać. Niestety jest niecierpliwy, jak sam mówi – w gorącej wodzie kąpany. Chce wszystko na już, teraz albo nigdy - czytamy w opisie Wojtka na stronie internetowej programu.

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat wieku Wojtka z "Sanatorium Miłości" 2020. Informacje na ten temat nie zostały jednak opublikowane. 

Sanatorium Miłości 2 - UCZESTNICY: kto bierze udział w nowej edycji programu?

 

Kim jest Wojtek z Sanatorium Miłości 2020?

Wojtek, uczestnik 2. edycji "Sanatorium Miłości", w miłości niewątpliwie preferuje ten jej etap, kiedy to zdobywa się i rozkochuje w sobie kobietę. Jego zdaniem, seniorzy XXI wieku powinni być takimi dziadkami, którzy opiekują się wnukami, ale nie są kojarzeni tylko z tym. Każdy, bez względu na wiek, powinien mieć swoje pasje i mieć odwagę je spełniać.

RadioZET.pl/sanatoriummilosci.vod.tvp.pl/JW