Obserwuj w Google News

Wielkie kłamstewka, sezon 3 - kiedy nowe odcinki i czy będzie trzeci sezon?

Jolanta Waligóra
2 min. czytania
23.07.2019 12:16
Zareaguj Reakcja

Kiedy 3. sezon "Wielkich kłamstewek" i czy serial będzie kontynuowany? Choć pierwsze odcinki drugiej serii produkcji trafiły na platformę HBO na początku czerwca 2019 roku, to już teraz wiele osób szuka w sieci informacji o kontynuacji serialu. Sprawdzamy, co wiadomo o 3. sezonie "Wielkich kłamstewek".

Wielkie kłamstewka, sezon 3 - kiedy nowe odcinki i czy będzie nowy sezon?
fot. screen z youtube/ Serial/Films Theme songs

"Wielkie kłamstewka", 3. sezon - kiedy nowe odcinki serialu? Czy powstanie nowa seria? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 3. sezon "Wielkich kłamstewek" i czy produkcja w ogóle będzie kontynuowana.

Wielkie kłamstewka 3 - czy powstanie trzeci sezon?

Choć pierwsze odcinki drugiej serii serialu trafiły na platformę HBO na początku czerwca 2019 roku, to już teraz wiele osób szuka informacji na temat tego, kiedy 3. sezon "Wielkich kłamstewek" i czy produkcja w ogóle będzie kontynuowana. Na to, jakie są szanse na powstanie nowej serii, odpowiedział scenarzysta i showrunner serialu, David E. Kelley podczas premiery drugiego sezonu. 

Pisaliśmy sezon 2 tak, jakby to był koniec - oświadczył scenarzysta.

Prawdopodobnie zatem 3. sezon "Wielkich kłamstewek" nie powstanie, jednak nie jest to przesądzone. Miejmy nadzieję, że po sukcesie drugiej serii, reżyser zdecyduje się na kontynuację serialu.

Kiedy 3. sezon Wielkich kłamstewek?

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, czy powstanie sezon 3. "Wielkich kłamstewek". Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco. 

Wielkie kłamstewka, sezon 2 - ile odcinków i kiedy oraz gdzie oglądać serial HBO?

 

Przypomnijmy, że pierwszy sezon serialu można było oglądać od lutego 2017 roku, a drugi od czerwca 2019 roku. Wszystkie odcinki serialu dostępne są na platformie HBO

RadioZET.pl/JW