Zamknij

Wielkie kłamstewka, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków i co się wydarzy? [ZWIASTUN]

Jolanta Waligóra
11.06.2019 09:59
Wielkie kłamstewka, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków i co się wydarzy? [ZWIASTUN]
fot. screen z youtube/ Serial/Films Theme songs

Kiedy 2. sezon "Wielkich kłamstewek"? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu - dokładna data premiery nowych odcinków serialu HBO jest już znana. Kolejną serię będzie można oglądać w pierwszej połowie 2019 roku. Dodatkowo w sieci zamieszczony został trailer, zapowiadający 2. sezon serialu "Wielkie kłamstewka". Sprawdzamy, co już wiadomo na temat produkcji.

"Wielkie kłamstewka", 2 sezon - kiedy premiera nowych odcinków serialu HBO? O czym będzie nowa seria? Kto znalazł się w obsadzie? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o 2. sezonie "Wielkich kłamstewek" i zwiastun.

Wielkie kłamstewka, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu, którzy zastanawiają się, kiedy 2. sezon "Wielkich kłamstewek". Nowe odcinki będzie można oglądać jeszcze w 2019 roku. Już jakiś czas temu odtwórczyni jednej z głównych ról Nicole Kidman, zdradziła nieco więcej szczegółów. Jak podaje portal telemagazyn.pl, zapytana o premierę sezonu 2. "Wielkich kłamstewek" w HBO odpowiedziała, że może być to czerwiec 2019. Okazuje się, że słowa aktorki się sprawdziły. Premiera serialu w Polsce zaplanowana jest na 10 czerwca 2019 roku.

Wielkie kłamstewka, sezon 2 - ile odcinków i kiedy oraz gdzie oglądać serial HBO?

Przypominamy, że zdjęcia do kolejnych odcinków ruszyły wiosną 2018 roku. Zdjęcie z pracy na planie zamieściła w kwietniu w swoich mediach społecznościowych m.in. Reese Witherspoon.

bll
fot.

Wielkie kłamstewka, 2. sezon - ZWIASTUN: o czym będzie nowa seria i kto zagra?

Pełna obsada sezonu 2. serialu "Wielkie kłamstewka" nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że na ekranach ponownie będziemy mogli oglądać: Reese Witherspoon (jako Madeline), Nicole Kidman (Celeste), Shailene Woodley (Jane), Laura Dern (Renata), Zoe Kravitz (Bonnie). W nowej serii pojawią się także nowe twarze - roli teściowej Celest wystąpi Meryl Streep.

Wielkie kłamstewka, sezon 3 - kiedy nowe odcinki i czy będzie kolejny sezon?

Fabuła nowej serii na razie owiana jest tajemnicą. W sieci pojawiła się jednak krótka zapowiedź kolejnych odcinków. Widzimy w niej wszystkie główne bohaterki, a także nową twarz - Meryl Streep. Na trailerze cała piątka (Celeste, Madeline, Jane, Renata, Bonnie) pozuje z numerkami, jaki otrzymują podejrzani w celu zrobienia im zdjęć do policyjnej kartoteki. Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku 1. sezonu zostaje zamordowany mąż Celeste Perry, a w zbrodni biorą udział wszystkie przyjaciółki.

Dodatkowo w kwietniu pojawił się kolejny zwiastun sezonu 2. "Wielkich kłamstewek". Zapowiedź nowej serii serialu zamieszczamy poniżej.

RadioZET.pl/JW