Obserwuj w Google News

Wielki Mecz 2019 TVN - WOŚP: BILETY. Gdzie kupić i ile kosztują wejściówki?

Karolina Piotrowska
2 min. czytania
01.07.2019 15:17
Zareaguj Reakcja

Już po raz trzeci odbędzie się Wielki Mecz, podczas którego TVN stanie w szranki z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 8 września na stadionie warszawskiej Legii. Sprawdzamy, gdzie kupić i ile kosztują bilety na Wielki Mecz 2019 TVN - WOŚP.

Wielki Mecz 2019 TVN - WOŚP: BILETY. Gdzie kupić i ile kosztują wejściówki?
fot. mat. prasowe

Wielki Mecz 2019 TVN - WOŚP: BILETY - gdzie kupić i ile kosztują wejściówki? Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia i sprawdzamy ceny biletów na Wielki Mecz 2019 WOŚP - TVN.

Gdzie kupić bilety na Wielki Mecz 2019 TVN - WOŚP?

Wielki Mecz 2019 tradycyjnie odbędzie się na początku września, a dokładniej w niedzielę, 8 września o godzinie 17.00. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na antenie TVN. Więcej informacji można znaleźć na stronie wielkimecz.tvn.pl.

Na czele drużyn TVN i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy staną Grzegorz Kajdanowicz (TVN) i Jurek Owsiak (WOŚP), a gospodarzami imprezy będą Agnieszka Woźniak-Starak i Marcin Prokop. Bilety na Wielki Mecz 2019 WOŚP kontra TVN są już dostępne w sprzedaży w serwisie  ebilet.pl.

Wielki Mecz 2019 TVN - WOŚP: kiedy i gdzie odbędzie się mecz? [SKŁAD DRUŻYN]

Wielki Mecz 2019 TVN - WOŚP: BILETY - ile kosztują? [CENY]

Bilety na Wielki Mecz 2019 można kupić w cenie 20 zł. W ofercie są również bilety VIP (140 zł), które nie tylko wspierają charytatywny cel tego wyjątkowego wydarzenia, ale również gwarantują piłkarskie emocje w luksusowym wydaniu (oglądanie meczu z najbardziej prestiżowego miejsca stadionu, rozrywka w towarzystwie największych polskich gwiazd oraz napoje i przekąski). Dzieci do 3. roku życia mają darmowy wstęp na wydarzenie.

Wielki Mecz od 15 lat organizowany jest przez Fundację TVN "nie jesteś sam”. Tradycją rozgrywek piłkarskich między TVN a Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy jest zbiórka pieniędzy na zakup karetki pogotowia dla jednego z polskich szpitali. W tym roku już po raz trzeci dochód ze sprzedaży biletów oraz wysłanych sms-ów zostanie przeznaczony na ten cel.

RadioZET.pl/mat. prasowe/KP