Zamknij

Wielkanoc 2021 - wolne w szkole: kiedy wielkanocna przerwa świąteczna w 2021 roku? [DATA]

02.04.2021 12:27
Wielkanoc 2021 - wolne od szkoły: kiedy wielkanocna przerwa świąteczna w 2021 roku? [DATA]
fot. SHUTTERSTOCK

Wiosenna przerwa świąteczna 2021, inaczej nazywana wielkanocną przerwą świąteczną od szkoły to temat, na który informacji tradycyjnie poszukuje wielu uczniów, którzy nie wiedzą, w które dni nie będą odbywać się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy wolne od szkoły w Wielkanoc 2021, można znaleźć poniżej.

Wielkanocna przerwa świąteczna w szkołach 2021 - kiedy jest wolne od szkoły w Wielkanoc? W które dni w okresie świąt nie odbywają się lekcje? Kiedy uczniowie zwolnieni są z zajęć? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy jest wolne od szkoły w Wielkanoc 2021.

Dni wolne od szkoły 2020/2021 - kiedy ferie i przerwa świąteczna? [KALENDARZ SZKOLNY]

Wielkanocna przerwa świąteczna 2021 - kiedy wolne od szkoły w Wielkanoc? [DATA]

Informacje na temat tego, kiedy wiosenna przerwa świąteczna od szkoły w 2021 roku, szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim wszystkich uczniów, którzy zastanawiają się, w które dni w okresie świąt wielkanocnych odbywać się będą lekcje zdalne, a w które nie.

Wielkanocna przerwa świąteczna od szkoły 2021 rozpocznie się dokładnie 1 kwietnia, kiedy to przypada Wielki Czwartek (pierwszy dzień Triduum Paschalnego). Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze nie będą odbywać się także 2 kwietnia (Wielki Piątek), 3 i 4 kwietnia (Wielka Sobota i Wielkanoc), 5 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny, tzw. Lany Poniedziałek) oraz 6 kwietnia (wtorek).

Wielkanoc 2021: DATA, TERMIN. Kiedy będą święta wielkanocne i Wielki Post?

Wielkanoc 2021 - wolne od szkoły: kiedy i ile dni trwa wiosenna przerwa świąteczna?

Wolne od szkoły w Wielkanoc 2021 - jak już wspominaliśmy powyżej - rozpocznie się w czwartek 1 kwietnia i potrwa do wtorku 6 kwietnia włącznie. Oznacza to, że uczniowie ostatni dzień będą mieli lekcje zdalne, przed rozpoczęciem się wiosennej przerwy świątecznej, w środę 31 marca, a powrócą do zajęć online w środę, 7 kwietnia. 

Wielkanocna przerwa świąteczna od szkoły 2021 potrwa łącznie sześć dni. 

 

RadioZET.pl