Zamknij

Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 2020 - gdzie oglądać koncert 1.08? [TRANSMISJA]

31.07.2020 11:33
Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 2020 - gdzie oglądać koncert 1.08? [TRANSMISJA]
fot. mat. prasowe/UM Warszawa

Transmisja koncertu "Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki" 2020 to temat, na który informacji poszukuje wiele osób, które nie może wziąć udziału w organizowanym wydarzeniu w stolicy i chcą obejrzeć relację z koncertu na żywo. Szczegóły dotyczące tego, gdzie oglądać "Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki" 2020 online i w TV, można znaleźć poniżej.

"Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki" 2020 - TRANSMISJA 1.08. Gdzie oglądać koncert w telewizji? O której godzinie? Czy przewidziana jest także relacja z wydarzenia online? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, gdzie oglądać koncert "Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki" 2020.

Obchody rocznicy Powstania Warszawskiego: PROGRAM [DATA, BIEG POWSTANIA]

Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 2020 - TRANSMISJA: gdzie oglądać koncert 1.08?

Transmisja koncertu "Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki" 1.08.2020 to doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą wziąć udziału w organizowanym wydarzeniu w Parku Wolności Muzeum Powstania Warszawskiego w stolicy. Koncert odbędzie się dokładnie w sobotę 1 sierpnia, czyli w 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Muzyczne wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo w telewizji na kałach TVP1, TVP Polonia oraz TV Republika.

Transmisja "Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki" 2020 rozpocznie się o godzinie 20:30.

Akcja "Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki" to inicjatywa nie tylko Muzeum Powstania Warszawskiego, ale i samych mieszkańców Warszawy. Koncerty z okazji rocznic Powstania Warszawskiego co roku przyciągają coraz więcej osób, które wspólnie chcą zaśpiewać powstańcze piosenki i w ten sposób uczcić pamięć o poległych.

Godzina W - co to, kiedy, o której i co symbolizuje? [POWSTANIE WARSZAWSKIE]

Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 1.08.2020 - ONLINE. Gdzie oglądać w internecie?

Wiele osób, które o wskazanej porze nie mogą zjawić się przed telewizorami, szuka w sieci informacji na temat możliwości obejrzenia koncertu "Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki" 2020 online. Muzyczne wydarzenie będzie można obejrzeć w internecie na profilu Muzeum Powstania Warszawskiego na Facebooku.

Podczas koncertu usłyszymy takie utwory jak m.in. „Warszawianka”, „Marsz Mokotowa”, „ Sanitariuszka Małgorzatka”, „Chłopcy silni jak stal” czy „Mała dziewczynka z AK”. Wspólne śpiewanie piosenek powstańczych będzie przebiegało z udziałem orkiestry i chóru pod kierownictwem Jana Stokłosy. Koncert poprowadzi Tomasz Wolny.

Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki - ŚPIEWNIK na koncert 1.08.2020

RadioZET.pl