Zamknij

Top of the Top Sopot Festival 2019 - BILETY. Ile kosztują, kiedy i gdzie kupić? [CENA]

Jolanta Waligóra
19.07.2019 13:00
Top of the Top Sopot Festival 2019 - BILETY. Ile kosztują, kiedy i gdzie kupić? [CENA]
fot. PIXABAY

Bilety na Top of the Top Sopot Festival 2019 to temat, który szczególnie interesuje wszystkich miłośników podobnych wydarzeń, którzy chcą wziąć udział w nadchodzącej imprezie. Choć do wydarzenia pozostało jeszcze trochę czasu, to w wejściówki bardzo zaopatrzyć się odpowiednio wcześniej. Szczegółowe informacje o biletach na Top of the Top Sopot Festival 2019 i ich cenach można znaleźć poniżej.

Top of the Top Sopot Festival 2019 - BILETY. Ile kosztują wejściówki na muzyczne wydarzenie? Gdzie będzie można je nabyć? Kiedy trafią do sprzedaży? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, co wiadomo o biletach na Top of the Top Sopot Festival 2019.

Top of the Top Sopot Festival 2019 - BILETY: gdzie i kiedy kupić?

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które zastanawiają się, kiedy bilety na Top of the Top Sopot Festival 2019 trafią do sprzedaży - wejściówki są już do nabycia! Bilety na muzyczne wydarzenie można kupić m.in. za pośrednictwem strony eBilet.pl.

Przypomnijmy, że Top of the Top Sopot Festival 2019, czyli jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych tego lata, odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia (wtorek-czwartek). Impreza tradycyjnie będzie mieć miejsce w Operze Leśnej w Sopocie. Na specjalnych koncertach tematycznych wystąpią topowi artyści, zarówno polscy, jak i zagraniczni. Wszystkie trzy dni Top of the Top Sopot Festival 2019 transmitowane będą przez telewizję TVN.

Bilety na Top of the Top Sopot Festival 2019 - CENA. ile kosztują wejściówki?

Ceny biletów na Top of the Top Sopot Festival 2019 oscylują w granicach od 89 zł za miejsca w strefie 7 aż do 800 zł za miejsca w strefie "Elite". Warto mieć na uwadze, że jest to koszt wejściówki na jeden dzień festiwalu.

 

RadioZET.pl/JW