Zamknij

The Voice of Poland 11 - FINAŁ: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać? [DATA]

04.12.2020 17:03
The Voice of Poland 11 - FINAŁ: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać? [DATA]
fot. Piotr Molecki/East News

Kiedy finał The Voice of Poland 11, gdzie oglądać i kto powalczy o zwycięstwo w ostatnim odcinku programu? W półfinale zmierzy się ośmiu uczestników, z których zostaną wyłonieni finaliści. W ostatnim etapie o wygraną rywalizować będą 4 osoby. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje o tym, gdzie, o której godzinie i kiedy finał The Voice of Poland 11 oraz szczegóły ostatniego odcinka.

The Voice of Poland 11 - FINAŁ: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać? Do końca programu pozostało już niewiele czasu, dlatego sprawdzamy, kiedy finał The Voice of Poland 2020, gdzie oglądać na żywo ostatni odcinek, kiedy, o której godzinie oraz co będzie można w nim zobaczyć.

The Voice of Poland 11: finaliści. Kto jest w finale programu? [UCZESTNICY]

The Voice of Poland 11 - FINAŁ: kiedy ostatni odcinek programu? [DATA]

Wiemy już, kiedy w telewizji pojawi się ostatni odcinek jednego z najchętniej oglądanych programów TVP i znamy już oficjalną datę. Finał The Voice of Poland 11 został zaplanowany na sobotę, 5 grudnia 2020 roku. W ostatnim odcinku o zwycięstwo powalczy już tylko czwórka uczestników, którzy zostaną wyłonieni w półfinale w sobotę, 28 listopada 2020 roku.

Wiemy także, kto zmierzy się w finale The Voice of Poland 11. O główną wygraną powalczą:

Po kliknięciu w imię i nazwisko wybranego finalisty The Voice of Poland można przeczytać więcej informacji na jego temat.

The Voice of Poland 11: FINAŁ. Występy trenerów z finalistami. Co zaśpiewają?

Gdzie i o której godzinie oglądać finał The Voice of Poland 2020?

Ostatni odcinek, czyli finał The Voice of Poland 11 będzie można oglądać w TVP2 po godzinie 20.00. Wszystkie poprzednie odcinki, które były emitowane w telewizji, są dostępne na platformie VOD.tvp.pl. Dodatkowo na oficjalnej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych programu udostępniane są również dodatkowe materiały, które nie pojawiają się na antenie.

The Voice of Poland 11: głosowanie. Jak głosować w finale? [NUMER SMS]

Premiera odcinków LIVE The Voice of Poland 11 będzie miała miejsce w sobotę, 17 listopada 2020 roku. Od tego dnia program można oglądać w każdą sobotę tradycyjnie w TVP 2. W jedenastej edycji "The Voice of Poland" o wyborze najlepszego głosu w Polsce decydować będą trenerzy - Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

The Voice of Poland: oto zwycięzcy wszystkich poprzednich edycji [GALERIA]

RadioZET.pl