Zamknij

The Umbrella Academy 2 - kiedy premiera drugiego sezonu i ile ma odcinków? [DATA, ZWIASTUN]

09.07.2020 14:48

Kiedy 2. sezon "The Umbrella Academy"? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu - Netflix zapowiedział kontynuację produkcji, a wszystkie szczegóły dotyczące nowych odcinków serialu zostały już ujawnione. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy premiera "The Umbrella Academy 2".

The Umbrella Academy 2 - kiedy premiera drugiego sezonu i ile ma odcinków? [DATA, ZWIASTUN]
fot. Instagram.com/umbrellaacad

"The Umbrella Academy", sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu na Netflix? Kto zagra w nowej serii? O czym będzie? Odpowiadamy na zadawane pytania, przedstawiamy datę premiery sezonu 2. "The Umbrella Academy" i sprawdzamy, co już wiadomo o kolejnych odcinkach.

The Umbrella Academy, sezon 2 - kiedy premiera serialu? [DATA]

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu, którzy od dawna zastanawiają się, kiedy "The Umbrella Academy 2"  i czy w ogóle powstanie. Netflix oświadczył, że serial będzie kontynuowany, a wszystkie szczegóły dotyczące nowych odcinków serialu zostały już ujawnione.

W drugiej połowie maja 2020 pojawiła się oficjalna informacja dotyczącą daty premiery 2. sezonu "The Umbrella Academy". Wiadomo, że nowe odcinki zadebiutują w piątek 31 lipca o godzinie 09:00 rano. Niezmiennie drugi sezon serialu będzie można oglądać na platformie Netflix.

Aby rozpocząć korzystanie z platformy Netflix, należy wykonać jedynie trzy proste kroki. Po pierwsze trzeba wybrać plan, który najlepiej dopasowany będzie do naszych potrzeb. Następnie należy utworzyć konto, wpisując swój adres e-mail oraz ustalając sobie hasło. Ostatnim krokiem jest wybór metody płatności.

The Umbrella Academy 2 - ile ma odcinków i co wiadomo o drugim sezonie? [ZWIASTUN, OBSADA]

Coraz więcej wiadomo o 2. sezonie serialu "The Umbrella Academy". W nowych odcinkach ponownie zobaczymy znanych już dobrze wszystkim aktorów m.in. Ellen Page, Mary J. Blige, Tom Hopper, Cameron Britton, Robert Sheehan, Emmy Raver-Lampman, Adam Godley, Aidan Gallagher, David Castañeda, John Magaro, Ashley Madekwe, Colm Feore. Ponadto będzie można oglądać także nowe twarze, a mianowicie Ritu Arya, Yusuf Gatewood i Marin Ireland.

Jak czytamy na portalu Filmweb.pl, Ritu Arya, która w serialu wcieli się w Lilę, zagra kameleona, która w zależności od sytuacji potrafi być zarówno szalenie genialna, jak i po prostu szalona. Nieprzewidywalna, łobuzerska i sarkastyczna. Lily jest obdarzona wyjątkowo specyficznym poczuciem humoru.

Z kolei Yusuf Gatewood, który zagra Raymonda, to urodzony przywódca, który jest tak inteligentny, poważny i pewny siebie, że uważa, iż nie musi tego w żaden sposób udowadniać. Jest ciepłą, oddaną osobą, która potrafi rozbroić cię jednym spojrzeniem. Przykładny mąż i typ człowieka, z którym każdy chciałby się przyjaźnić. 

Marin Ireland (jako Sissy) to nieustraszona i bardzo bezpośrednia kobieta z Teksasu. Jest matką i żoną, która wyszła za mąż zbyt młodo i z niewłaściwych powodów. Będąc ciągle w kwiecie wieku, chce na nowo odkryć, jak wspaniałe może być życie i miłość. 

Drugi sezon serialu składać się będzie dokładnie z dziesięciu odcinków. Poniżej zamieszczamy oficjalny zwiastun "The Umbrella Academy 2".

Mamy nadzieję, że premiera "The Umbrella Academy 2" nikogo nie rozczaruje.

 

RadioZET.pl