Zamknij

The Morning Show - gdzie obejrzeć wszystkie odcinki serialu online?

Jolanta Waligóra
21.01.2020 12:48

Gdzie oglądać "The Morning Show"? Informacji na ten temat szuka wiele osób, które nie miały jeszcze okazji obejrzeć popularnego serialu z Jennifer Aniston i Reese Witherspoon w rolach głównych. Poniżej sprawdzamy, gdzie obejrzeć serial "The Moring Show" online za darmo oraz legalnie.

The Morning Show - gdzie obejrzeć wszystkie odcinki serialu online?
fot. Youtube/Apple TV

"The Morning Show" - gdzie obejrzeć serial online za darmo? Czy istnieje jakiekolwiek legalne źródło w internecie? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, gdzie oglądać serial "The Morning Show".

The Morning Show - gdzie obejrzeć serial online za darmo?

Informacji na temat tego, gdzie obejrzeć "The Morning Show" online za darmo, szukają przede wszystkim te osoby, które nie miały jeszcze okazji zobaczyć popularnego serialu z Jennifer Aniston i Reese Witherspoon w rolach głównych. W końcu produkcja zdobyła duże zainteresowanie i cieszy się niemałą popularnością. Nominowana była nawet do tegorocznych Złotych Globów w kategorii "Najlepszy serial dramatyczny". Co więcej, nominacje uzyskały także pierwszoplanowe aktorki, o których wspominaliśmy powyżej.

I choć w internecie jest wiele stron, które oferują seriale online za darmo, nie znajdziemy żadnego legalnego oraz darmowego źródła, poprzez które można byłoby obejrzeć serial "The Morning Show".

Serial The Morning Show - gdzie oglądać wszystkie odcinki serialu legalnie?

Jedyną możliwością, żeby obejrzeć serial "The Morning Show" online legalnie, jest wykupienie pakietu na platformie Apple TV+. Cena usługi wynosi 24,99 zł miesięcznie. 

Przedsta­wiamy Apple TV+. Nową usługę streamingową prezentującą oryginalne dzieła najciekawszych twórców. Znajdziesz tu filmy i programy z każdego gatunku, tworzone specjalnie dla tego serwisu - czytamy na stronie internetowej usługi.

Serial "The Morning Show" ma odsłonić kulisy pracy osób prowadzących poranny program telewizyjny, którzy codziennie budzą Amerykę. Ich życie prywatne i zawodowe wywróci się do góry nogami, kiedy jeden z nich stanie się bohaterem skandalu. Historia ma zostać przedstawiona z perspektywy kilku postaci. Serial początkowo miał być sitcomem, ale w miarę jak powstawał zmieniono koncept na bardziej dramatyczny.

The Morning Show - zwiastun, data premiery i informacje o serialu Apple TV+

RadioZET.pl/JW