Zamknij

The End of the F***ing World 2. sezon - kiedy premiera na Netflix?

Karolina Piotrowska
04.11.2019 12:15

Czy będzie "The End of the F***ing World" 2 i kiedy premiera? To pytanie zadaje sobie większość osób, które obejrzały już pierwszy sezon na Netflix. Serial szybko zdobył popularność i zebrał bardzo dobre opinie w internetowych serwisach filmowych. Mamy bardzo dobre wiadomości - znamy już szczegóły dotyczące kontynuacji serii oraz dokładną datę premiery TEOTFW 2!

The End of the F***ing World 2. sezon - kiedy premiera na Netflix?
fot. Youtube / Netflix

The End of the F***ing World - 2. sezon: kiedy premiera nowych odcinków i czy w ogóle powstanie? Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o kontynuacji serialu o nastolatku mającym zadatki na psychopatę i jego nowej znajomej ze szkoły oraz datę premiery TEOTFW 2!

» Seriale na wakacje - najlepsze i nowe produkcje Netflix

"The End of the F***ing World" 2. sezon - kiedy premiera? [DATA]

Mamy już oficjalne informacje na temat 2. sezonu "The End of the F***ing World" - powstanie kontynuacja serialu! Choć fabuła pierwszej części powstała na podstawie komiksu, zakończenie pozwoliło twórcom na stworzenie kontynuacji serialu. Jeśli tylko pojawią się potwierdzone informacje na temat daty premiery 2. sezonu The End of the F***ing World, zamieścimy je poniżej. Będziemy na bieżąco aktualizować ten artykuł.

AKTUALIZACJA, 09.10.2019:

W sieci pojawił się oficjalny plakat 2. sezonu "The End of the F***ing World" oraz dokładna data premiery TEOTFW 2! Nowe odcinki na Netflix pojawią się już we wtorek, 5 listopada 2019 roku.

The End of the F***ing World 3 - kiedy premiera trzeciego sezonu serialu i czy będzie?

AKTUALIZACJA, 11.09.2019:

Znamy już oficjalną przybliżoną datę premiery The End of the F***ing World 2! Nowe odcinki pojawią się na Netflix już w listopadzie 2019 roku.

» The Affair, sezon 4: kiedy premiera i gdzie oglądać? [DATA, ZWIASTUN] 

Spoilery "The End of the F***ing World" S02E01 - co się wydarzy?

Trudno w tym momencie mówić o spoilerach 2. sezonu "The End of the F***ing World", jednak internauci już dyskutują na ten temat. Jednego jesteśmy pewni - w S02E01 "The End of the F***ing World" muszą pojawić się główni bohaterowie, czyli Alyssa i James. W ich role wcielili się Jessica Barden i Alex Lawther. Na pewno nie zabraknie także rodziców nastolatków - Phila (Steve Oram) czy Gwen (Christine Bottomley). Na ekranie pojawi się również nowa bohaterka, Bonnie, w którą wcieli się Naomi Ackie.

» Riverdale 3 - kiedy premiera i zwiastun nowych odcinków serialu?

Przypomnijmy, że "The End of the F***ing World" to pełen czarnego humoru serial na podstawie komiksu o nastolatku mającym zadatki na psychopatę i spragnionej przygód buntowniczce, którzy wyruszają na pechową wyprawę. Jeśli nadal nie oglądaliście 1. sezonu "The End of the F***ing World" lub chcecie przypomnieć sobie fragmenty serialu, obejrzyjcie oficjalny zwiastun.

The End of the F***ing World 2 - ile odcinków liczy drugi sezon serialu i kiedy premiera?

» Stranger Things: 3. sezon - kiedy premiera serialu? [ZWIASTUN, DATA]

» Dark: 2. sezon serialu Netflix - kiedy premiera? [DATA]

RadioZET.pl/KP