Zamknij

Ten dzień - kiedy premiera 2. części filmu "365 dni" Blanki Lipińskiej? [DATA]

01.09.2020 12:02

"Ten dzień" to kontynuacja bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej "365 dni". Choć do tej pory wiele informacji na temat ewentualnej ekranizacji drugiej części książki owianych jest tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Sprawdzamy, kiedy premiera filmu "Ten dzień" i co już wiadomo o ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej.

Ten dzień - kiedy premiera 2. części filmu "365 dni" Blanki Lipińskiej? [DATA]
fot. Youtube/Planet Cinema Oświęcim

Film "Ten Dzień" - kiedy premiera drugiej części filmu "365 dni" Blanki Lipińskiej? Czy w ogóle kontynuacja książki doczeka się ekranizacji? Kto znajdzie się w obsadzie? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy film "Ten Dzień" w kinach.

365 dni 2 - kiedy premiera 2. części filmu 365 dni Blanki Lipińskiej? [DATA]

Informacje na temat premiery filmu "Ten dzień" Blanki Lipińskiej, niewątpliwie wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród fanów autorki bestsellerowych powieści. Przypomnijmy, że pierwsza książka pisarki pt. "365 dni" zdobyła dużą popularność i doczekała się swojej ekranizacji - w kinach w całej Polsce zadebiutowała 7 lutego. Z kolei, jeśli chodzi o to, kiedy 2. część filmu "365 dni", to - jak podała sama autorka bestsellera - premiera odbędzie się w 2022 roku. W 2021 natomiast rozpoczną się zdjęcia do produkcji.

365 dni - ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film 365 dni w internecie za darmo?

Jak informuje Telemagazyn.pl, Blanka Lipińska chce wypuścić ekranizację całej trylogii, a więc po "365 dniach" powinniśmy spodziewać się filmów "Ten dzień" i "Kolejne 365 dni". Dodatkowo autorka bestsellerowych powieści chciałaby zrobić serial "365 dni".

Serial pokazałby książkę jeden do jednego, a dodatkowo dałby mi możliwości nowej kreacji.

Film Ten dzień - co wiadomo o kontynuacji 365 dni?

Jak już wspominaliśmy powyżej, wiele informacji o filmie "Ten Dzień" na podstawie książki Blanki Lipińskiej owianych jest tajemnicą. Nie wiadomo zatem, kto znajdzie się w obsadzie i czy zobaczymy tych samych aktorów, co w pierwszej części.

365 dni, 2. część - OBSADA: kto zagra w filmie "Ten dzień" Blanki Lipińskiej? [AKTORZY]

Jeśli tylko opublikowane zostaną jakiekolwiek informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

RadioZET.pl