Zamknij

Tanie bilety - Cinema City 2020: ile kosztują i do kiedy potrwa oferta?

Karolina Piotrowska
06.03.2020 15:27

W sieci kin Cinema City tanie bilety i niższą cenę na karty Unlimited wprowadzono na początku marca, a obniżki sięgają nawet 50 procent. Sprawdzamy, na czym polega nowa oferta, jaka jest cena biletów w Cinema City i do kiedy będzie można kupować tanie bilety.

Tanie bilety - Cinema City 2020: ile kosztują i do kiedy potrwa oferta?
fot. Shutterstock

Tanie bilety - Cinema City 2020: ile kosztują i do kiedy potrwa oferta? Sprawdzamy szczegóły, daty oraz informacje, kto może skorzystać z tańszych biletów i od czego zależy cena biletów w Cinema City 2020 w marcu.

Tanie bilety - Cinema City 2020: ile kosztują?

Cena biletów w Cinema City została obniżona do 15 lub 17 złotych w zależności od lokalizacji kina. Oferta obowiązuje bez względu na dzień tygodnia czy wybrany seans, wyjątkiem są jedynie projekcje specjalne. Na seans 3D w Warszawie bilet kosztuje 19 zł dla posiadaczy okularów 3D w technologii MASTER IMAGE lub 22 zł wraz z opłatą za okulary. Na seanse w technologii IMAX 2D bilety kosztują 20 zł. Dodatkowo przy zakupie biletów przez internet może obowiązywać opłata serwisowa w wysokości 1,60 zł. Do tej pory bilety kosztowały około 30 zł, a mogły być nawet droższe m.in. w weekendy, kiedy kosztowały około 36 zł.

Ponadto ceny kart Unlimited oraz wszystkich formatów jak: Imax, 4DX czy ScreeX zostały również dostosowane do nowego cennika. Zmiany polityki cenowej dotyczą wszystkich kin w całej Polsce. Więcej szczegółów można znaleźć na temat tanich biletów w Cinema City i ich cen można znaleźć na stronie internetowej kina.

Do kiedy tanie bilety w Cinema City?

Nie wiadomo, do kiedy potrwa oferta na tanie bilety w Cinema City. Zgodnie z oficjalnymi informacjami niższe ceny obowiązują do odwołania. Dokładna data jak na razie nie została podana.

W Polsce są obecnie łącznie 33 kina Cinema City, w tym 7 w Warszawie, 4 w Krakowie, 2 w Poznaniu, 2 w Katowicach, 2 w Toruniu, 2 we Wrocławiu, 2 w Lublinie i innych miastach.

RadioZET.pl/KP