Zamknij

Stulecie winnych, sezon 3 - kiedy premiera i czy będzie trzeci sezon serialu? [DATA]

10.07.2020 12:20

Kiedy 3. sezon serialu "Stulecie winnych"? Choć wiele informacji na temat nowych odcinków polskiej produkcji owianych jest jeszcze tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Przedstawiamy najważniejsze informacje i sprawdzamy, co wiadomo o dacie premiery 3. sezonu "Stulecia winnych".

Stulecie winnych, sezon 3 - kiedy premiera i czy będzie trzeci sezon serialu? [DATA]
fot. Youtube/TVP VOD

"Stulecie winnych", 3. sezon - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie trzeci sezon produkcji? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 3. sezon serialu "Stulecie winnych" i czy będzie trzecia seria.

Stulecie winnych, sezon 3 - czy będzie trzeci sezon serialu?

Informacje na temat tego, czy będzie 3. sezon "Stulecia winnych", szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim wszystkich fanów polskiej produkcji. W końcu niezmiennie serial cieszy się dużą popularnością. Dla wszystkich, którzy od dawna wyczekiwali informacji o nowych odcinkach, mamy bardzo dobre wiadomości - wiadomo już, że powstanie 3. sezon serialu "Stulecie winnych".

Jak niedawno informował portal Telemagazyn.pl, zdjęcia do kolejnych odcinków popularnego serialu powinny już się zacząć. Gdyby odbyły się na przełomie wiosny i lata 2020 roku, jesienią 2020 roku widzowie najprawdopodobniej mogliby wtedy poznać dalsze perypetie uwielbianych przez widzów bohaterów produkcji.

Stulecie Winnych - powtórki: kiedy i gdzie oglądać i czy będą emitowane w wakacje 2020?

Stulecie winnych, 3. sezon - kiedy premiera nowych odcinków serialu? [DATA]

Pojawiły się już pierwsze oficjalne informacje o tym, że powstanie 3. sezon "Stulecia winnych". Niestety, zgodnie z wiadomością, która została zamieszczona w mediach społecznościowych serialu, nie wiadomo jeszcze, kiedy nastąpi premiera nowych odcinków.

Jeśli tylko opublikowane zostaną dodatkowe szczegóły na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Pierwszy sezon serialu "Stulecie winnych" TVP powstał w oparciu o pierwszy tom serii książkowej, zatytułowany "Ci, którzy przeżyli" autorstwa Ałbeny Grabowskiej. Drugi tom zatytułowany jest "Ci, którzy walczyli", a trzeci "Ci, którzy wierzyli". Produkcja przedstawia historię wielopokoleniowej rodziny Winnych, zamieszkującej podwarszawski Brwinów, której losy wplecione są w dramatyczne wydarzenia XX wieku

RadioZET.pl/JW