Zamknij

Stulecie Winnych - powtórki: kiedy i gdzie oglądać i czy będą emitowane w wakacje 2020?

09.07.2020 15:40

Dla wielu osób miesiące letnie, m.in. lipiec i sierpień to idealny czas, w którym można nadrobić zaległości i obejrzeć powtórki ulubionych seriali i programów. Sprawdzamy, czy w wakacje 2020 emitowane będą powtórki serialu "Stulecie Winnych" oraz kiedy i gdzie będzie można je ewentualnie oglądać.

Stulecie Winnych - powtórki: kiedy i gdzie oglądać i czy będą emitowane w wakacje 2020
fot. Youtube / TVP VOD

Powtórki "Stulecie Winnych" - kiedy i gdzie oglądać w wakacje 2020? Czy powtórki "Stulecia Winnych" będą jeszcze emitowane w telewizji? Sprawdzamy, czy w lipcu i sierpniu będzie można obejrzeć poprzednie odcinki serialu oraz kiedy i gdzie będzie można nadrobić powtórki serialu "Stulecie Winnych" w wakacje.

Czy będą powtórki "Stulecie Winnych" w wakacje 2020 w telewizji?

Mamy bardzo dobrą informację dla fanów seriali TVP! Powtórki serialu "Stulecie Winnych" w wakacje 2020 będą emitowane zarówno w lipcu, jak i w sierpniu, jednak tylko w wybrane dni tygodnia. Warto jednak pamiętać, że wszystkie odcinki serialu można oglądać w internecie na platformie TVP VOD.

Przypomnijmy, że "Stulecie Winnych" to polski serial obyczajowy w reżyserii Piotra Trzaskalskiego emitowany od 3 marca 2019 roku na antenie TVP1. Serial powstał na motywach opublikowanej w latach 2014-2015 trylogii "Stulecie Winnych" Ałbeny Grabowskiej.

Jak czytamy w oficjalnym opisie serii, jest to pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść o wielopokoleniowej rodzinie Winnych z podwarszawskiego Brwinowa, wpleciona w dramatyczne wydarzenia XX wieku. W serialu pojawiają się zarówno postaci fikcyjne, jak i prawdziwe, znane z naszej historii, kultury i sztuki. Wątkiem przewodnim są losy bliźniaczek, Ani i Mani Winnych, które rodzą się na początku I wojny światowej. Saga rodu Winnych jest też wnikliwym portret polskiego społeczeństwa, zmieniającego się wraz z rozwojem naszej państwowości.

Powtórki "Stulecie Winnych" w wakacje 2020 - gdzie i kiedy oglądać w telewizji?

Powtórki serialu "Stulecie Winnych" w wakacje 2020 w telewizji będą emitowane w każdy wtorek o godzinie 20.00 na kanale TVP Kultura.

Przypominamy także, że w wakacje nie będą emitowane nowe odcinki "Stulecia Winnych", a fani serii muszą jak na razie zadowolić się powtórkami. Serial TVP2 cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Stacja TVP oficjalnie potwierdziła informację, że powstanie również trzeci sezon serialu na podstawie ostatniego tomu powieści.

RadioZET.pl