Zamknij

Stranger Things 2 - spoilery. Co warto wiedzieć przed premierą?

Redakcja
26.10.2017 18:44

Spoilery Stranger Things 2 przykuwają uwagę najbardziej niecierpliwych fanów, którzy nie mogą się doczekać dalszych losów bohaterów. Premiera serialu już w piątek, 27 października 2017, dlatego sprawdzamy spoilery Stranger Things 2 i co warto wiedzieć przed obejrzeniem pierwszego odcinka.

Stranger Things 2 - spoilery. Co warto wiedzieć przed premierą?
fot. Youtube / Netflix

"Stranger Things 2" - spoilery najnowszego sezonu to jeden z głównych tematów, o których dyskutują fani serialu. Dla wszystkich, którzy nie mogą się doczekać premiery nowej serii zebraliśmy spoilery "Stranger Things 2".

 

Spoilery "Stranger Things 2" i premiera nowego sezonu

Premiera "Stranger Things 2" online obędzie się już 27 października 2017 roku. Wszystkie odcinki zostaną udostępnione w tym samym momencie na platformie Netflix. Nowa seria będzie liczyła 9 odcinków, a wydarzenia będą rozgrywały się w 1984 roku. W poprzednim sezonie "Stranger Things" mogliśmy poznać Willa Byersa, czyli dwunastoletniego chłopca. W nocy 6 listopada 1983 w Hawkins w stanie Indiana znika on w tajemniczych okolicznościach. Jego matka za wszelką cenę stara się go odnaleźć. Następnego dnia w miasteczku pojawia się dziewczynka, która ma nadprzyrodzone umiejętności i wydaje się, że może mieć informacje na temat miejsca pobytu Willa. Do tej pory spoilery "Stranger Things 2" były tworzone tylko na podstawie domysłów, jednak fani na podstawie trailerów wysnuli różne ciekawe teorie.

Zobacz także

"Stranger Things 2" - SPOILERY. Co warto wiedzieć?

Premiera "Stranger Things 2" już za kilka dni, dlatego na różnych forach i stronach internetowych poświęconych serialowi można znaleźć mnóstwo różnych przewidywań. Również na podstawie trailerów można samemu wysnuć wnioski.

Wybraliśmy najciekawsze spoilery "Stranger Things 2" oraz przewidywania fanów na temat kontynuacji serialu.

1. Halloween, 1984

Na trailerze widzimy dzieci w strojach Pogromców Duchów, które będą zbierać cukierki z okazji Halloween. Skoro jest to październik 1984 roku, oznacza to, że akcja serialu zbliży się do roku, w którym Will Byers zniknął z Hawkings.  

2. "Stranger Things 2" będzie składał się z 9 odcinków.

Poprzednia seria liczyła 8 odcinków, dlatego fani zastanawiają się, dlaczego reżyserzy mogli potrzebować dodatkowej godziny. Według ich przypuszczeń oznacza to, że na wyjaśnienie niektórych wątków będzie potrzebne więcej czasu.

3. Eleven wróci (i tym razem będzie miała kręcone włosy) - widzimy ją już w trailerach i zdjęciach z produkcji.

4. Dustin dostanie zwierzaka - Nie wiadomo do końca, dlaczego może to być istotna informacja, jednak została ona ujawniona podczas wywiadu dla Entertainment Weekly.

5. Barb umarła, jednak nie zostanie zapomniana.

Barb umiera pod koniec sezonu 1. "Stranger Things", jednak jej przyjaciółka Nancy nadal będzie borykać się ze wspomnieniami, nawet rok po tym wydarzeniu, o czym również zostało wspomniane w wywiadzie dla Entertainment Weekly.

Zobacz także

Światowa premiera serialu miała miejsce 15 lipca 2016 roku na Netfliksie. Premiera "Stranger Things 2" na początku była zapowiadana na Halloween, czyli 31 października 2017. Jednak 11 lipca 2017 na oficjalnym koncie serialu na Twitterze poinformowano, że premiera nowego sezonu została nieco przyspieszona.

RadioZET.pl/tvguide.com/KP