Zamknij

Seriale na wakacje 2019 - co oglądać? Najlepsze i nowe produkcje Netflix i HBO

Karolina Piotrowska
25.06.2019 14:00
Seriale 2019: co oglądać w wakacje? Netflix i HBO - najlepsze i nowe produkcje
fot. Pixabay

Seriale Netflix i HBO na wakacje 2019 to jeden ze sposobów spędzenia wolnego czasu, szczególnie w te dni, kiedy pogoda nie pozwala na wyjście z domu. Wiele osób zastanawia się, co obejrzeć w wakacje i jakie seriale są polecane przez internautów. Poniżej znajdziecie wybrane propozycje, które warto wziąć pod uwagę.

Seriale Netflix i HBO 2019 na wakacje - co oglądać przez 2 miesiące? Sprawdzamy najlepsze produkcje, które są dostępne do obejrzenia m.in. na platformie Netflix i HBO i są najbardziej polecane przez internautów.

Ile kosztuje Netflix? CENA za rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę

Najlepsze, polecane seriale na wakacje 2019 - NETFLIX, HBO [TOP 5, NOWOŚCI]

Najwięcej polecanych seriali na wakacje 2019, które znajdują się w rankingach internetowych, jest dostępnych do obejrzenia na platformie Netflix i HBO. Wiele z nich zdobyło uznanie internautów, którzy z niecierpliwością czekali na ich kontynuacje. Według nas najlepsze seriale na Netflix na wakacje 2019, które będzie można nadrobić w lipcu i sierpniu to przede wszystkim "Stranger Things", "Dark" i niezmiennie "13 powodów". Poniżej znajdziecie krótki opis fabuły, jeśli jeszcze nie znacie lub nie oglądaliście tych tytułów.

» Dark, sezon 3 - kiedy premiera i czy będą nowe odcinki serialu na Netflix?

"Dark" - w pierwszym sezonie serialu - jak możemy przeczytać na Netflix Polska - poznajemy historię niemieckiego miasteczka Winden, w którym znika dwójka dzieci. To wydarzenie otwiera czeluści, które podważają istnienie czasu, jaki znamy. Ważniejszym od tego, kto porwał dzieci, okazuje się to, kiedy to się stało.

Od piątku, 21 czerwca 2019 roku na platformie Netflix jest także dostępny 2. sezon "Dark".

» Dark 2. sezon - premiera serialu Netflix - kiedy pierwszy odcinek? [DATA]

"Stranger Things" - w pierwszym sezonie serialu poznajemy małego chłopca - dwunastoletniego Willa Byersa. W nocy 6 listopada 1983 w Hawkins w stanie Indiana znika on w tajemniczych okolicznościach, a jego matka za wszelką cenę stara się go odnaleźć. Następnego dnia w miasteczku pojawia się dziewczynka, która ma nadprzyrodzone umiejętności i wydaje się, że może mieć informacje na temat miejsca pobytu Willa. W drugim sezonie serialu sprawy mocno się pokomplikowały, a w Hawkins pojawiło się nowe zagrożenie.

Premiera 3. sezonu "Stranger Things" nastąpi już 4 lipca 2019 roku, dlatego warto pospieszyć się z nadrobieniem poprzednich sezonów!

» Stranger Things 3 - kiedy premiera serialu? [DATA, NOWY ZWIASTUN, INFORMACJE]

"13 powodów" - Hannah Baker popełnia samobójstwo, a jej znajomy dostaje trzynaście nagrań magnetofonowych, na których dziewczyna nagrała powody odebrania sobie życia. Choć serial jak na razie zakończył się, wiele osób wciąż poleca go wśród TOP seriali na Netflix. Na platformie dostępne są 2 sezony po 13 odcinków, jednak w 2019 roku ma nastąpić premiera 3. sezonu "13 powodów".

» 13 powodów - sezon 3. Kiedy? Oto pierwsze szczegóły

Dodatkowo wśród najbardziej polecanych seriali 2019 z HBO wymienia się m.in. "Czarnobyl" czy "Opowieść podręcznej", a także kontrowersyjny tytuł "Euforia". Więcej na temat tych seriali można przeczytać w artykułach poniżej:

Seriale HBO i NETFLIX 2019 - RANKING: polecane przez internautów

Wśród seriali wartych obejrzenia i polecanych na wakacje 2019 bardzo często pojawiają się także tytuły takie jak "Czarne Lustro" czy "The End of the F***ing World". W czołówce są również "Riverdale" i "The Rain".

» Riverdale 4. sezon - kiedy premiera S04E01 i co już wiadomo o nowych odcinkach?

Dla tych, którzy nigdy wcześniej nie słyszeli o tych tytułach, przedstawiamy krótki opis fabuły wybranych:

"Czarne lustro" to trzy historie osadzone w przyszłości, opowiedziane w trzech odcinkach. Każda z nich opowiada o innych przykrych konsekwencjach rozwoju naszej cywilizacji, pokazując w sposób karykaturalny do czego może dojść jeśli nic się nie zmieni. W każdej mamy do czynienia z różnym problemem społeczno-obyczajowym osadzonym w różnej futurystycznej perspektywie czasowej. W serialu zostaje poruszony między innymi problem przekraczania barier obyczajowych w imię sztuki, zgubnego wpływu nowych technologii na życie osobiste, czy podporządkowania życia regułom telewizji i portali społecznościowych, gdzie nic już nie jest prawdziwe. Serial składa się z pięciu sezonów, więc łącznie widz może poznać aż 12 różnych historii. Każdy odcinek trwa około 60 minut.

» Black Mirror sezon 5. - kiedy nowe odcinki serialu "Czarne Lustro"? [DATA PREMIERY]

"The End of the F***ing World" to pełen czarnego humoru serial na podstawie komiksu o nastolatku mającym zadatki na psychopatę i spragnionej przygód buntowniczce, którzy wyruszają na pechową wyprawę. W tym momencie dostępny jest pierwszy sezon serialu.

» The End of the F***ing World 2. sezon - kiedy premiera na Netflix?

Więcej informacji o kontynuacji seriali na Netflix, które polecamy na wakacje 2019, można znaleźć w poniższych artykułach:

RadioZET.pl/KP

Zobacz także: najlepsze seriale