Obserwuj w Google News

Sala Samobójców. Hejter na Netflix - kiedy w Polsce będzie można obejrzeć film?

Karolina Piotrowska
2 min. czytania
15.05.2020 14:50
Zareaguj Reakcja

W związku z ogłoszeniem, że film "Sala Samobójców. Hejter" na Netflix pojawi się jeszcze w 2020 roku, wielu internautów zaczęło szukać informacji o dokładnej dacie premiery. Niestety, Polacy będą musieli poczekać znacznie dłużej, aby móc obejrzeć film na platformie.

Sala Samobójców. Hejter na Netflix - kiedy w Polsce będzie można obejrzeć film?
fot. Youtube / KinoSwiatPL

Sala Samobójców. Hejter na Netflix - kiedy w Polsce będzie można obejrzeć film? Polska produkcja trafi na platformę jeszcze w 2020 roku, jednak Polacy nie będą mogli jej jeszcze zobaczyć. Dlaczego? Kiedy premiera w Polsce na Netflix? Sprawdzamy informacje.

Netflix: film "Sala samobójców. Hejter" Jana Komasy będzie dostępny na całym świecie

Sala Samobójców. Hejter na Netflix - kiedy premiera na platformie? [DATA]

W sieci pojawiły się już pierwsze informacje o tym, że Netflix wykupił od dystrybutora Kino Świat prawa do wyświetlania filmu "Sala Samobójców. Hejter". Na Netflix pojawi się on już latem, a dokładniej w lipcu 2020 roku. Warto przypomnieć, że premiera kinowa odbyła się 6 marca 2020 roku w Polsce. Tydzień później produkcja zniknęła jednak z ekranów z powodu zamknięcia kin.

Film "Sala samobójców. Hejter" dostępny jest od 18 marca w serwisie Player.pl. Dostęp na 48 godzin kosztuje 35 złotych.

Sala Samobójców. Hejter - ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film w internecie? [PLAYER]

Kiedy w Polsce film "Sala Samobójców. Hejter" na Netflix będzie dostępny?

Niestety, nie mamy dobrej wiadomości dla fanów z Polski - "Sala samobójców. Hejter" nie może teraz pojawić się na Netflixie w naszym kraju. Powodem jest "wymagane okno czasowe, które musi minąć od kinowej premiery filmu". Choć widzowie na świecie będą mogli zobaczyć obraz Jana Komasy już latem 2020 roku, w Polsce pojawi się on dopiero w marcu 2021 roku. Będzie on dostępny na platformie w rocznicę premiery kinowej, czyli dokładnie 6 marca 2021 roku.

Hejter. Sala samobójców - premiera, obsada, fabuła. O czym będzie film Komasy?

Oficjalny opis filmu brzmi następująco:

Fabuła historii koncentruje się wokół Tomka - młodego chłopaka, który w życiu już zdążył popełnić parę znaczących błędów. Za dopuszczenie się plagiatu został wykreślony z listy studentów Warszawskiego Uniwersytetu. Nie zaprzestaje jednak pobierania finansowego wsparcia od państwa Krasuckich, aż do czasu ujawnienia się kompromitującej prawdy. Utraciwszy zaufanie dobroczyńców, zataja wobec nich gniew. Uraz jest tym większy, gdyż konflikt z niegdyś zaprzyjaźnioną rodziną skomplikował również relacje chłopaka z ich córką Gabi - wieloletnią przyjaciółką i obiektem westchnień. Kiedy Tomek dostaje angaż w agencji reklamowej, w jego młodym umyśle rodzi się plan zemsty. Nowa praca nie tylko umożliwia mu dostęp do najnowszej technologii, otwiera przed nim również drogę do poznania stołecznej elity. Wraz z jej tajemnicami. Pod pozorem wykonywania służbowych obowiązków rozpoczyna on inwigilację dawnych dobroczyńców, szczęśliwym trafem aktywnie uczestniczących w kampanii prezydenckiej kandydującego Pawła Rudnickiego. Realizowany za pomocą popularnej gry komputerowej plan zaczyna z czasem przybierać coraz bardziej realny kształt.

Hejter: film Jana Komasy nagrodzony na prestiżowym festiwalu. To pierwszy raz w historii

RadioZET.pl/KP