Zamknij

Rossmann - promocja 55% online czy stacjonarnie w sklepach w maju 2020?

Karolina Piotrowska
15.05.2020 15:08

Promocja 55% w Rosmannie - online czy stacjonarnie w maju 2020? Oferty tego typu w drogerii zawsze cieszą się dużą popularnością, dlatego sprawdzamy dokładne zasady najbliższej promocji w Rossmannie i gdzie będzie można z niej skorzystać - online czy w sklepach stacjonarnych.

Rossmann - promocja 55% online czy stacjonarnie w sklepach w maju 2020?
fot. Shutterstock

Rossmann - promocja 55% online czy stacjonarnie w sklepach w maju 2020? Znamy już pierwsze szczegóły dotyczące najbliższej akcji promocyjnej, dlatego dla zainteresowanych klientów sprawdzamy, gdzie będzie można skorzystać z oferty drogerii i promocji 55% w Rossmannie - online czy stacjonarnie.

Promocja Rossmann 55% na kosmetyki MAJ 2020 - od kiedy i na jakie produkty? [WARUNKI, ZASADY]

Rossmann - promocja 55% online czy stacjonarnie? [MAJ 2020]

Znamy już pierwsze szczegóły dotyczące nowej promocji w Rossmannie na maj 2020. Akcja -55% na kolorówkę, czyli kosmetyki do makijażu, powraca i rozpocznie się w sobotę, 16 maja 2020 roku. W Rossmannie w maju 2020 promocje 2+1 i 2+2 również będą obowiązywać, a akcja rabatowa obejmie wybrane marki kosmetyczne i wybrane produkty do pielęgnacji. Szczegółowy wykaz i lista kosmetyków, które obejmuje promocja 55% w Rossmannie w maju 2020 zostanie opublikowana na stronie internetowej drogerii. Dodatkowo produkty będą oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku innych akcji rabatowych w Rossmannie.

Podobnie jak poprzednie oferty nowa promocja w Rossmannie w maju 2020 zostanie oficjalnie potwierdzona na kilka godzin przed jej rozpoczęciem. Wtedy również pojawi się szczegółowy regulamin akcji.

Rossmann PROMOCJA 2020: -55% na kosmetyki do makijażu. Kiedy w maju? [DATA, ZASADY]

Promocja do 55%, 2+1 i 2+2 w Rossmannie - online czy stacjonarnie w drogeriach?

Oprócz znanej już promocji 55% w Rossmannie na kosmetyki do makijażu, obowiązywać będą także inne oferty, m.in. 2+1 gratis lub 2+2 gratis i inne rabaty na poszczególne marki.

Do tej pory większość ofert i promocji w Rossmannie 55% i innych obowiązywało zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Dodatkowym ułatwieniem dla klientów była możliwość odebrania przesyłki w wybranej przez siebie drogerii. Jak będzie przy najbliższej promocji 55% w Rossmannie w maju 2020? Są już dostępne pierwsze informacje na ten temat. Wiele osób podejrzewało, że najprawdopodobniej zakupu trzeba będzie dokonać online, a promocja 55% będzie obowiązywać tylko jako oferta internetowa.

Jak się okazuje, z promocji w sklepach Rossmann w maju 2020, która będzie obowiązywać tylko na pojedyncze produkty (-55%, -50%, -40%), będzie można skorzystać w drogeriach stacjonarnych, jak i podczas zakupów internetowych. Natomiast najprawdopodobniej z promocji typu 2+1 lub 2+2 klienci Rossmanna będą mogli skorzystać tylko w drogeriach stacjonarnych.

Warto na bieżąco śledzić szczegóły akcji, które dostępne będą na stronie internetowej drogerii. Warto pamiętać, że zamówienia internetowe są realizowane ze stanów magazynowych danego sklepu, dlatego warto upewnić się, że produkt, który nas interesuje, jest dostępny w wybranym przez nas sklepie.

Z uwagi na wyjątkową sytuację w kraju i rozprzestrzenianie się koronawirusa mogą być zmienione godziny pracy poszczególnych drogerii. Więcej informacji na ten temat, a także wszelkie szczegóły promocji 55% w Rossmannie 2020 można znaleźć m.in. na stronie internetowej sklepu.

RadioZET.pl/KP